memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 sierpnia 2015, 15:28
Ok mamo, wyprowadzam się na to osiedle :v
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:38
@Darwineek: Wprowadzamy jak juz xD
8 sierpnia 2015, 16:32
@mtista: O czym Ty mówisz?
8 sierpnia 2015, 16:40
@Darwineek: wyprowadza sie SKĄDŚ a wprowadza DO KĄDŚ
8 sierpnia 2015, 17:39
@mtista: Nie. Ktoś tu nie zrozumiał o czym napisałem. + to do kądś.. pozdro..
8 sierpnia 2015, 18:09
@Darwineek: to niby jak to sie pisze? kondś? kądź? kondź?
8 sierpnia 2015, 18:11
@mtista: Dokądś..
8 sierpnia 2015, 17:00
przejadę po niej :D
Edytowano - 8 sierpnia 2015, 16:00
dobra kto ze mną jedzie?
8 sierpnia 2015, 15:54
Parkowałbym ;)
8 sierpnia 2015, 15:59
@Szymon2727: pjona
8 sierpnia 2015, 15:09
Nie polecam nikomu wjezdzac. Jak peknie opona, to bedzie spory problem... ;-;
7 sierpnia 2015, 10:07
Bez komentarza...
7 sierpnia 2015, 10:13
w komentarzach...
8 sierpnia 2015, 15:17
Tu Wstaw Komentarz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2015, 15:28
Ok mamo, wyprowadzam się na to osiedle :v
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:38
@Darwineek: Wprowadzamy jak juz xD
Odpisz
8 sierpnia 2015, 16:32
@mtista: O czym Ty mówisz?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 16:40
@Darwineek: wyprowadza sie SKĄDŚ a wprowadza DO KĄDŚ
Odpisz
8 sierpnia 2015, 17:39
@mtista: Nie. Ktoś tu nie zrozumiał o czym napisałem. + to do kądś.. pozdro..
Odpisz
8 sierpnia 2015, 18:09
@Darwineek: to niby jak to sie pisze? kondś? kądź? kondź?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 18:11
@mtista: Dokądś..
Odpisz
8 sierpnia 2015, 17:00
przejadę po niej :D
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2015, 16:00
dobra kto ze mną jedzie?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:54
Parkowałbym ;)
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:59
@Szymon2727: pjona
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:09
Nie polecam nikomu wjezdzac. Jak peknie opona, to bedzie spory problem... ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2015, 10:07
Bez komentarza...
Odpisz
7 sierpnia 2015, 10:13
w komentarzach...
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:17
Tu Wstaw Komentarz
Odpisz