Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotekada4

8 kwietnia 2014, 12:11

on się myję akurat ; D

Avatar Wilczyca191

24 lipca 2014, 14:16

@kotekada4: No bo króliczki zawsze się tak słodko myją jak chce też takiego króliczka :3

Avatar
ZiemiaJestPlaska

5 marca 2018, 08:22

@Wilczyca191: Masz już?

Avatar Bella113

15 maja 2013, 09:25

króliki nie płaczą debile

Avatar chihuahua111

6 marca 2013, 21:02

Niech se placze, w dupie to mam :)

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2013, 13:09

Ojej , jakoś za bardzo nie interesuje się króliczkami. >.<

Avatar GrzesieKox

6 czerwca 2012, 13:18

durne baby

Avatar Draculaura89

7 lipca 2012, 15:37

@GrzesieKox: sam jesteś durny!

Avatar Satanos13

22 stycznia 2018, 22:46

@Draculaura89: ty też

Avatar GrzesieKox

23 stycznia 2018, 21:50

@Satanos13: myślę że na przestrzeni 6 lat wszyscy przybraliśmy już na inteligencji xD

Avatar Satanos13

23 stycznia 2018, 23:22

@GrzesieKox: raczej tak

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2018, 00:24

Avatar agusiapolak2

9 czerwca 2012, 19:35

hmmm..... a jak odmawia facet ????

Avatar pataraka

10 czerwca 2012, 20:17

@agusiapolak2: to się nie zdarza

Avatar chupacabra001

6 czerwca 2012, 19:58

Szkoda, że kitajec na zdjęciu się po prostu myje. :-)

Avatar smoczka

6 czerwca 2012, 06:53

Ojej.Ale ja takie króliczki to mam głęboko w dupie :D

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2012, 07:59

@smoczka: Już strawiłaś i szykujesz się do wejścia na tron?

Avatar rolok

6 czerwca 2012, 13:25

:D

Avatar smoczka

6 czerwca 2012, 19:11

nie,jeszcze trawię.(ach,te futro.)

Avatar balbinoss

6 czerwca 2012, 17:45

Fałsz... Nie ma na świecie tyle króliczków :3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Nie idź!

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka