Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar miszcz

5 sierpnia 2015, 18:01

Co on ma na twarzy?

Avatar shizofrenik

5 sierpnia 2015, 20:04

@miszcz: Usta.

Avatar miszcz

Edytowano - 5 sierpnia 2015, 20:31

Avatar miszcz

5 sierpnia 2015, 20:33

@shizofrenik: Wyjdź, chodziło mi o białe kropki na jego twarzy.

Avatar shizofrenik

Edytowano - 5 sierpnia 2015, 20:39

@miszcz: 1)To mój obrazek więc nie widzę powodu żeby wyjść
2)Ponieważ mogłem z umysłu ci wyczytać o co chodzi
3)Dlaczego bez powodu chcesz mnie shejtować?
4)Kto mówił że chcę być śmieszny?
5)Podejrzewam że to światło padające na jego twarz

Avatar miszcz

6 sierpnia 2015, 19:02

@shizofrenik: Dlaczego jeżeli napiszę komentarz który się komuś nie spodoba ta osoba uważa że to hejt?

Avatar shizofrenik

6 sierpnia 2015, 19:04

@miszcz: "Weż wyjdź" brzmi agresywnie nie sądzisz?

Avatar miszcz

6 sierpnia 2015, 19:31

@shizofrenik: Nie wiem.

Avatar shizofrenik

6 sierpnia 2015, 19:47

@miszcz: Wiesz co? Ta dyskusja nie ma sensu. Źle zrozumiałem o co ci chodzi i koniec. Rozejm?

Avatar miszcz

6 sierpnia 2015, 23:38

@shizofrenik: Na to wygląda, tato.

Avatar shizofrenik

6 sierpnia 2015, 23:41

@miszcz: Muszę cię rozczarować... To nie ja jestem twoim tatą...

Avatar miszcz

Edytowano - 7 sierpnia 2015, 13:19

@shizofrenik: Czyli... moim tatą jest... ALKATRAZ? O_O

Avatar shizofrenik

8 sierpnia 2015, 14:55

@miszcz: Ukrywałem to przed tobą ale to prawda.

Avatar amekninja555

5 sierpnia 2015, 20:50

A jak wygląda reakcja na to, kiedy zorientujesz się, że przez większość swojego nędznego życia byłeś uzależniony od masturbacji?! :O D:

Avatar psychopatix

1 sierpnia 2015, 11:32

co to za żółte butelki .-. ??

Avatar
lolman533

5 sierpnia 2015, 17:03

@psychopatix: Chyba fanta. :v

Avatar Nieznany_w_internecie

5 sierpnia 2015, 17:30

@psychopatix: Nie chciało mu się chodzić do toalety.

Avatar shizofrenik

Edytowano - 5 sierpnia 2015, 20:03

@psychopatix: Nie do ciebie.

Avatar darcus

5 sierpnia 2015, 18:33

No cóż, mnie tam takie życie odpowiada, po co się gdzieś ruszać? Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Avatar Windows_10

5 sierpnia 2015, 18:30

oh god why

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Dobrze czasem się oderwać

Fajnie że odpowiedzieli

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Płać pan

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka