Gdy zorientujesz się że spędziłeś większość życia w swoim pokoju
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Płać pan
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2015, 18:01
Co on ma na twarzy?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:04
@miszcz: Usta.
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2015, 20:31
@shizofrenik: .
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:33
@shizofrenik: Wyjdź, chodziło mi o białe kropki na jego twarzy.
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2015, 20:39
@miszcz: 1)To mój obrazek więc nie widzę powodu żeby wyjść
2)Ponieważ mogłem z umysłu ci wyczytać o co chodzi
3)Dlaczego bez powodu chcesz mnie shejtować?
4)Kto mówił że chcę być śmieszny?
5)Podejrzewam że to światło padające na jego twarz
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:02
@shizofrenik: Dlaczego jeżeli napiszę komentarz który się komuś nie spodoba ta osoba uważa że to hejt?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:04
@miszcz: "Weż wyjdź" brzmi agresywnie nie sądzisz?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:31
@shizofrenik: Nie wiem.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:47
@miszcz: Wiesz co? Ta dyskusja nie ma sensu. Źle zrozumiałem o co ci chodzi i koniec. Rozejm?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 23:38
@shizofrenik: Na to wygląda, tato.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 23:41
@miszcz: Muszę cię rozczarować... To nie ja jestem twoim tatą...
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 13:19
@shizofrenik: Czyli... moim tatą jest... ALKATRAZ? O_O
Odpisz
8 sierpnia 2015, 14:55
@miszcz: Ukrywałem to przed tobą ale to prawda.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:50
A jak wygląda reakcja na to, kiedy zorientujesz się, że przez większość swojego nędznego życia byłeś uzależniony od masturbacji?! :O D:
Odpisz
1 sierpnia 2015, 11:32
co to za żółte butelki .-. ??
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:03
@psychopatix: Chyba fanta. :v
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:30
@psychopatix: Nie chciało mu się chodzić do toalety.
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2015, 20:03
@psychopatix: Nie do ciebie.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 18:33
No cóż, mnie tam takie życie odpowiada, po co się gdzieś ruszać? Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 18:30
oh god why
Odpisz