Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2015, 18:33
co za kretyn spędza całe wakacje przed kompem?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 19:54
@furry_candy_husky_: nie wyzywaj mnie
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:42
@furry_candy_husky_: Mnie też :D
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:55
@furry_candy_husky_: I mnie :d
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2015, 11:15
@furry_candy_husky_: Lepsze to niż chodzenie po mieście w stroju futrzaka, gdy na zewnątrz jest 35 stopni...
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:02
@CrazzyMonte: właśnie! nie wyzywać nas ;-;
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2015, 16:10
Czyli jestem jedynym (nie) no-lifem na tej stronie?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:15
Taa.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:32
ja nie jestem
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:38
@mooped:
Ostatni z ocalałych...
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:47
XD
Odpisz
5 sierpnia 2015, 23:02
też nie jestem ;L
Odpisz
6 sierpnia 2015, 07:11
Witaj w klubie No-Lifów ._.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 10:51
@Jejowicz2:
Grunt to szczerość :)
Odpisz
6 sierpnia 2015, 13:15
:D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:27
Też nie jestem.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:14
このトラはどのように素晴らしい!私だけは好きですか?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:41
Pisz ku*wa po polsku szwabie.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 09:22
niech ktoś to przetlumaczy w google ja nie mogę bo jestem na telefonie
Odpisz
5 sierpnia 2015, 10:08
@SmierdziszKalem: Napisałam że ten tygrys jest bardzo ładny, i czy tylko mi się podoba?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:05
Następny troll co myśli że jak będzie pisał innym językiem to jest fajny?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:46
@hehehe48: Od ciebie fajniejszy jest.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 19:59
@hehehe48: nie, poprostu bawiłam się tłumaczem i z czystej nudy wklejiłan na jeja komentarz po japońsku.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:46
@wiktor34: Nie.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:58
@hehehe48: tak
Odpisz
5 sierpnia 2015, 22:02
Nie napisałaś tak tylko :Ten tygrys Jak cudownie ! Albo to moja jedyna miłość jest ?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 07:30
Ogółem napisałam tamto, tylko tłumacz nawala :)
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:40
...I spędzasz je tak dalej ;D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 07:13
@Wezyr: Wezyrze! twa mądrość jest nadto widoczna proszę o ucz mnie mój zaufany sojuszniku... dobra walić albo mnie uczysz albo poskarżę się kalifowi ._.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:56
"Połowę". Faktycznie… Potem matka zaczęła mnie kontrolować i neta, kompa zabrała....
Odpisz
5 sierpnia 2015, 19:53
... a biedny biały tygrys pięć razy tyle czasu w klatce
Odpisz
5 sierpnia 2015, 18:31
ech...
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:57
"A mogłem spędzić całe!"
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:56
"Cholera! A mogłem spędzić całe!"
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:55
Hmmm, ale ja jeszcze przed wakacjami straciłem komputer...
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:01
Dostałem kompa 10 lipca. Od tego czasu codziennie używam go minimum 4 godziny. Czasami nawet 10. Gdy rodzice zobaczą rachunek za prąd to chyba znowu przez rok nie będę miał jak grać.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:16
przez to najgorsze ze ja zawsze ze szkoly jestem najbardziej opalony a w te wakacje to zaniedbalem o.O
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:03
...I nie jest mi z tym źle.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:01
Smutne.. Ale prawdziwe
Odpisz