Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar furry_candy_husky_

5 sierpnia 2015, 18:33

co za kretyn spędza całe wakacje przed kompem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 sierpnia 2015, 11:15

@furry_candy_husky_: Lepsze to niż chodzenie po mieście w stroju futrzaka, gdy na zewnątrz jest 35 stopni...

Avatar wani150

26 stycznia 2016, 21:02

@CrazzyMonte: właśnie! nie wyzywać nas ;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 sierpnia 2015, 16:10

Czyli jestem jedynym (nie) no-lifem na tej stronie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Jejowicz2

6 sierpnia 2015, 13:15

:D

Avatar malgatalar2002

6 sierpnia 2015, 16:27

Też nie jestem.

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 21:14

このトラはどのように素晴らしい!私だけは好きですか?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2015, 22:02

Nie napisałaś tak tylko :Ten tygrys Jak cudownie ! Albo to moja jedyna miłość jest ?

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 07:30

Ogółem napisałam tamto, tylko tłumacz nawala :)

Avatar Wezyr

5 sierpnia 2015, 16:40

...I spędzasz je tak dalej ;D

Avatar Jejowicz2

6 sierpnia 2015, 07:13

@Wezyr: Wezyrze! twa mądrość jest nadto widoczna proszę o ucz mnie mój zaufany sojuszniku... dobra walić albo mnie uczysz albo poskarżę się kalifowi ._.

Avatar Oliwka406

5 sierpnia 2015, 21:56

"Połowę". Faktycznie… Potem matka zaczęła mnie kontrolować i neta, kompa zabrała....

Avatar CrazzyMonte

5 sierpnia 2015, 19:53

... a biedny biały tygrys pięć razy tyle czasu w klatce

Avatar Windows_10

5 sierpnia 2015, 18:31

ech...

Avatar Nieznany_w_internecie

5 sierpnia 2015, 17:57

"A mogłem spędzić całe!"

Avatar Nieznany_w_internecie

5 sierpnia 2015, 17:56

"Cholera! A mogłem spędzić całe!"

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2015, 17:55

Hmmm, ale ja jeszcze przed wakacjami straciłem komputer...

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2015, 17:01

Dostałem kompa 10 lipca. Od tego czasu codziennie używam go minimum 4 godziny. Czasami nawet 10. Gdy rodzice zobaczą rachunek za prąd to chyba znowu przez rok nie będę miał jak grać.

Avatar ShadowPie

5 sierpnia 2015, 16:16

przez to najgorsze ze ja zawsze ze szkoly jestem najbardziej opalony a w te wakacje to zaniedbalem o.O

Avatar Myszkapl

5 sierpnia 2015, 16:03

...I nie jest mi z tym źle.

Avatar Lika_PL

5 sierpnia 2015, 16:01

Smutne.. Ale prawdziwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przypałowo

Dobrze czasem się oderwać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka