Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2018, 22:49
FANI WILIEXTREME ŁĄCZMY SIĘ!
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:23
@Filipsss: ok
Odpisz
17 marca 2016, 07:25
A (do tych którzy oglądają wiliextreme) kto pamięta opracowanie i montaż oraz IVONĘ ten jest prawdziwym fanem
Odpisz
22 grudnia 2015, 21:56
kto ogląda wiliextreme?!
Odpisz
17 marca 2016, 07:22
@AidenPearce: Ja go oglądam od 3 lat
Odpisz
22 grudnia 2015, 21:56
GOD HELP US...
Odpisz
1 listopada 2015, 11:56
To w porównaniu z tym co sam Wilie robi jest niczym
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:14
(y) ;_:
Odpisz
13 sierpnia 2015, 17:04
Widziałem ten koment jak miał 10 lajków :P
Odpisz
13 sierpnia 2015, 17:17
@Sir_Snoge: Ja też
Odpisz
1 sierpnia 2015, 10:14
Ktoś tu ogląda wili'ego :D
Odpisz
1 sierpnia 2015, 10:33
@UkradliMiNick: No ja :D
Odpisz
1 sierpnia 2015, 10:53
@UkradliMiNick: no
Odpisz
1 sierpnia 2015, 12:12
@RobsonPlay: witam kolege tez go ogladam
Odpisz
1 sierpnia 2015, 12:28
@UkradliMiNick: Kużwa, też go oglądam.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 13:51
@UkradliMiNick: ja oglądam.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 01:11
@UkradliMiNick: i ja
Odpisz
2 sierpnia 2015, 09:56
@UkradliMiNick: Stare dobre tajemnice i ciekawostki.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:02
@UkradliMiNick: Tez go ogladam
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:03
@UkradliMiNick: Też go oglądam.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:06
@UkradliMiNick: Ja tyż :D
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:36
@UkradliMiNick: i ja
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:45
@UkradliMiNick: A myślałem, że tylko ja na jeja go oglądam :D
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:07
@RobsonPlay: I ja.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:13
@UkradliMiNick: On jest za**bistym youtuberem tylko, że mało znanym
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:29
@UkradliMiNick: Witaj w klubie.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 15:00
@UkradliMiNick: Nawet ja.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:31
@UkradliMiNick: Ja też.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:32
@UkradliMiNick: Ja też.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 15:01
Ja też tak mam i nie wiem co zrobić :CCCCCCCCCCC psycholog nie wie jak pomóc
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:39
Też nie wiem czemu egzorcysta nie może pomóc:/
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:08
Wiem co on czuje. Też mam te problem.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:52
Whoooa też go oglądam :-D
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2015, 13:37
Akurat 15 minut temu oglądałem ten odcinek, i zobaczyłem ten komentarz ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:39
@misko02: Bodajże Will odpowiedział, "Tak" a potem "Nie"
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:30
Dlaczego egzorcysta nie pomógł?
Bo na głupotę nie ma lekarstwa.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:21
Nie wiem co on bierze ale też to chce.
Odpisz