Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2018, 22:57
Dobrze, że się wychowałem w epoce Starych Tytanów
Odpisz
8 maja 2024, 14:17
@rozwalgo: Gwiazdka lepiej wygląda w nowych
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:53
Nowi Tytani to gó*no . Ale tak naprawdę w tym wszystkim chodzi o kase. Małe dzieci to kochają ponieważ, nie znają wcześniejszej *fajniejszej* wersji młodych tytanów . Młodzi Tytani Akcja mają mieć humor by dzieci to oglądały . Chociaż ja jak jeden odcinek obejrzałam to nic śmiesznego w tym nie widziałam . Raczej się zasmuciłam że, z czegoś dobrego zrobili wielkie,soczyste,brązowe gó*no ....
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 17:10
@Sweet_Cat: Narobiłaś mi smaku ostatnimi czterema słowami.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:15
@Kivera: Do usług :D
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:17
@Sweet_Cat: Nawet niczego smiesznego nie ma. Jeszcze niesprawiedliwe zakonczenia niektórych odcinków.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 10:05
tak np: w jednym odcinku robin jest strasznym debilem a potem jest jeszcze prezydentem:\
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:16
Teraz to jakieś pajace, jak pierwszy raz to ujrzałem to myślałem, że to tak na chwilę, bo TeenTitans miało skłonności, by bohater na kilka sekund w dialogu zmienił grafikę, ale tutaj - nie.
Brzydkie, głupie, a do tego pogorszyli bajkę o 360 stopni. No, ale tak już zawsze będzie, że jak jest coś dobrego i ogólnie wyszło dobrze to zaraz palant to przejmie i zrobi z tego g... bo myśli, że skoro już to jest wypromowane to po co się starać? A takich palantów jest wszędzie, programiści gier, wideo, batonów i całej masy innych rzeczy - gdybym ja np. miał robić GothicV to bym dupę tak sprężył, żeby tylko fanów nie zawieść, a takim to co z tego, że dasz legendę jak mają to gdzieś i pokazują... żałosność.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:18
@Szymon2727: 360 stopni? Czyli była by taka sama :v
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:24
Może chodziło mu o procenty.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:25
@Gabrysio: Napisał stopni.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:31
Był zdenerwowany to sobie tak napisał.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:48
@Szymon2727: Bo to jest spin-off jakbyś nie wiedział.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 16:27
@Szymon2727: 180 :-P
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2015, 19:37
... Albo nowa Lola bunny .-.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 19:38
Zapomniałam dodać zdjęcia:
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:58
Wygląda jakby miała raka mózgu ._.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:07
Gdzieś, kiedyś przeczytałem komentarz do podobnego obrazka. Brzmiał tak "The Looney Tunes Show, czyli jak zrobić pasztet z królika"
Odpisz
16 sierpnia 2015, 01:13
i jeszcze dupy, nerek, serca, prostaty (XD), I innych.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 22:29
Lola ma ADHD O.O
Odpisz
9 maja 2016, 15:15
Lolu, jesteś pijana, idź do domu
Odpisz
12 sierpnia 2015, 16:41
Ci nowi to nawet nie Tytani. To ich marna,gówniana podróba
Odpisz
17 października 2015, 16:02
@ElvisPresley: I to samo z:Tomem i Jerrym,Scooby Doo,Ben 10 i Shaolin.
Odpisz
1 maja 2016, 19:13
@ElvisPresley: teraz dochodzą do listy "kiedyś to było fajne ale teraz to gówno" Nowe atomówki. Czekamy jeszcze na samuraja Jacka może choć to będzie na poziomie.
Odpisz
11 listopada 2015, 21:51
Niestety starzy kochani tytani odeszli z powodu zbyt małej ilości widzów :( kochałam te kreskówkę a szczególnie Raven :'(
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:18
@gudka123: teraz będzie nowy film o tytanach: Justice League vs Teen Titans
Odpisz
27 sierpnia 2015, 21:20
TO NIE GÓWNO!!!!!
Odpisz
2 marca 2016, 16:29
@WaterFlow: 5 lat?
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2017, 16:15
@WaterFlow: zapomniałeś dodać
\__________________/ <---- miska na pranie
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2015, 19:17
nowi tytani som słabi baldzo
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:07
3 generacja to gowno :-:
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:10
@mooped: Dobrze prawicie, strzałkę w górę zabierzcie.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 18:41
@mooped:
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:10
@mooped: racja
Odpisz
19 sierpnia 2015, 11:30
@mooped: Wku*wiająca Pani z Porem zawsze ma racje! :V
Odpisz
22 sierpnia 2015, 23:32
O, ironio...
Odpisz
8 sierpnia 2015, 01:29
Wie ktoś gdzie jeszcze można pooglądać starą wersję? :/
Odpisz
8 sierpnia 2015, 08:25
@darcus: Po Polsku?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 14:25
Raczej tak.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 10:54
@darcus: Mnie zastanawia dlaczego zrobili nową (gó*nianą) wersję, zamiast zdubbingować do końca oryginalną kreskówkę.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:02
@albatrosia: Mnie też to zastanawia.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 00:36
@darcus: Ej, to gdzie można obejrzeć starą wersję?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 00:39
@monho25: A to ja mam wiedzieć?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 08:44
@darcus: Myślałem, że zacząłeś szukać tej iformacji na własną rękę...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 15:11
@monho25: Jestem zbyt leniwy, wybacz .-.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 17:46
@darcus: Spoko, wiem jak to jest :D
Odpisz
15 sierpnia 2015, 09:55
..."nie jesteś sobą kiedy jesteś głodny".<3
Odpisz
14 sierpnia 2015, 13:10
MŁODZI TYTANI!!!
Odpisz
9 sierpnia 2015, 10:42
Błagam, reszcie też daj!
Odpisz
8 sierpnia 2015, 13:31
Nareszcie... Usuwają młodzi tytani akcja..
Odpisz
7 sierpnia 2015, 22:52
Chcę tylko dodać, że Robin na ostatnim zdjęciu to parodia prawdziwych Teen Titans. No sory, ale i to i to to byle parodie.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 23:24
@konbed: 999999999 wojna komentarzy za 3...2...1...
Odpisz
8 sierpnia 2015, 01:28
@konbed: No to jestem ciekaw co dla ciebie jest oryginałem.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 08:25
@darcus: Komiksy. Porównaj sobie wygląd starfire
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2015, 10:04
@darcus: Młodzi Tytani – amerykański serial animowany na podstawie popularnego komiksu o tym samym tytule. W Polsce został wyemitowany w Cartoon Network 8 stycznia 2005 roku. Serial nie jest jednak wierną ekranizacją, a parodią oryginału.
EDIT: Zapomniałem tylko dodać, że to zdjęcie przedstawia oryginał DC
Odpisz
16 sierpnia 2015, 09:30
@konbed:
Odpisz
7 marca 2017, 20:24
@darcus:
Odpisz