Kiedy przez przypadek wejdę na ciemną stronę internetu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Przypałowo
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Znak czasów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2015, 12:24
Zależy którą stronę...
Odpisz
6 sierpnia 2015, 14:59
@FreezyPop: No! I don't want that!
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:36
@Quatum:
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:36
filmik full of sandviches jakby ktoś chcial
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:55
@WolfWolfyWolf: $2.99 zapłacił tak na marginesie
Odpisz
5 sierpnia 2015, 15:13
@WolfWolfyWolf: Po co komu płatny film.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 02:08
@YFYDB: za unsee zapłacił (skaut) $2.99 i się wku*wil, potem podziękował demomanowi ale to już inną historia
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:53
Mam taką opcję!!!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 15:14
@Internet_Explorer: Ile się ładuje?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 15:24
@YFYDB: Ha.ha.haaa... Bardzo śmieszne.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 15:52
@YFYDB: Tyle ile trzeba.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 18:32
@Internet_Explorer: Odsprzedasz?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 15:41
Można wymieniać w nieskończoność- jarsquatter, tubgirl, goatse...
Odpisz
5 sierpnia 2015, 14:41
Jestem przyzwyczajony do ciemnej strony internetu .-.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:54
agor.io NIE WCHODZIC
Odpisz
5 sierpnia 2015, 13:56
@CrazzyMonte: Czemu nie? To przecież bardzo fajna gra ;)
Odpisz
5 sierpnia 2015, 13:57
@Galathiel: wpisz w wyszukiwarke agor.io
Odpisz
5 sierpnia 2015, 13:59
Wiem, wiem. Dlatego dałam emotikonkę ;)
Odpisz
2 sierpnia 2015, 23:19
Na przykład...
Odpisz
2 sierpnia 2015, 23:20
Hói obrazek się nie dodał
Odpisz
3 sierpnia 2015, 16:43
I didnt see that!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:22
Twoje profilowe zostawia wiele do życzenia :v
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2015, 19:00
Taaa, przez przypadek... :v
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:01
Co zostało zobaczone nie może być odzobaczone.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:55
This did not just happen!
Odpisz