Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2018, 13:12
ja tam daję telefon pod poduszkę.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 23:53
a po lewej pizzuminati
Odpisz
5 sierpnia 2015, 19:59
yul
Odpisz
5 sierpnia 2015, 18:34
Ja byłam szybsza.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 15:15
E tam. Tylko uzależnieni.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 13:43
jak trochę będziecie już oglądać to wreszcie go przyłapie, zapekluję i pójdzie spać
Odpisz
5 sierpnia 2015, 13:14
Kto wchodził do pokoju dziecka z takim wzrokiem?!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 13:05
Ahh wspomnienia :D
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:13
Ja nie... nikt nie wchodził mi do pokoju w nocy ._.
Chyba nie...
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:04
kto spi na podłodze?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:03
U mnie było tak z telewizorem.
Odpisz