Nie przeżyjesz dnia bez jedzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
Totalnie
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2015, 15:27
Może jedzenie w tym świecie dostarcza wystarczającej ilości płynów, żeby dało się bez niego obejść?
Odpisz
23 maja 2018, 23:05
@Janusz_Przewodnik: nie wiem ile płynów dostarcza suszoną jedzenie ale chyba nie dużo
Odpisz
25 czerwca 2021, 14:02
teoretycznie dont starve jest za panowania Maxwella więc może miał takie widzimisię
Odpisz
29 listopada 2019, 20:25
To działa na odwrót
Odpisz
17 sierpnia 2018, 16:44
Od tego są mody.
Odpisz
23 lipca 2017, 00:11
bo to dont starve! a nie dont odwodnij się xD
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:25
bo o ku*wa Don't starve! (nie głoduj)
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2015, 22:17
W jedzeniu też jest woda. szach mat
Odpisz
2 sierpnia 2015, 22:30
ale jedzenie ma mało wody i jak byś jadł ciągle to i tak byś umarł
Odpisz
2 sierpnia 2015, 22:36
@RussiaBall: A co jeżeli jadł tylko płatki z mlekiem?Szach mat!
Odpisz
2 sierpnia 2015, 22:58
to jest mieszanka picia z jedzeniem szach mat
Odpisz
2 sierpnia 2015, 22:59
@RussiaBall: Co znaczy, że jednak pił.Szach mat. :D
Odpisz
2 sierpnia 2015, 23:02
ale wiesz że miało być bez picia czyli by żarł tylko suche płatki
Odpisz
2 sierpnia 2015, 23:03
@RussiaBall: Nie, bo jadł płatki z mlekiem :D
Odpisz
2 sierpnia 2015, 23:05
"z mlekiem" a mleko to picie
Odpisz
2 sierpnia 2015, 23:07
@RussiaBall: Właśnie!A więc pił i jadł jednocześnie :D
Odpisz
2 sierpnia 2015, 23:29
Czy do ciebie nie dociera, że bez picia więc nie mógł jeść płatków z mlekiem.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 23:32
@BruceWayne: Ale płatki z mlekiem to jedzenie :P które zaspokaja pragnienie i głód.Czy do ciebie nie dociera, że troluje. :D
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2015, 00:12
Ziomek nie wiem co cpiasz ale następnym razem weź połowę.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 00:19
@NinjaPotato: No dobra...chcesz trochę? :D
Odpisz
3 sierpnia 2015, 01:01
Dasz mi trochę?
Odpisz
3 sierpnia 2015, 01:12
Masz *Daje połowę swojej dawki*
Odpisz
3 sierpnia 2015, 01:15
Dożylnie czy do wciągania?
Odpisz
3 sierpnia 2015, 03:10
Jak wolisz. :D dobra to się robi głupie ;__;
Odpisz
3 sierpnia 2015, 03:54
No może odrobinkę.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:24
Najlepsza klutnia ever
Odpisz
3 sierpnia 2015, 11:02
@SebikD: "Klutnia", powiadasz?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:08
Odpisz
4 sierpnia 2015, 17:20
@RussiaBall: jak byś jadł na okrągło arbuzy to byś nie umarł :)
Odpisz
1 marca 2017, 00:34
odkop
Odpisz
1 października 2016, 16:50
rzeczywistość: po 20 dniach bez jedzenia jesteś w ch.. osłabiony czekasz na śmierć, ale żyjesz/ gry: nie jadłeś nic 5 godzin... ŚMIERĆ
Odpisz
4 sierpnia 2015, 18:35
W minecraft też tak jest .
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:02
@Hibiskus12: ić stont
Odpisz
4 sierpnia 2015, 15:10
W tej grze da się wygrać, czy zawsze po jakimś czasie się umrze?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 15:29
@albatrosia: Zależy, ale w standardowym trybie jest możliwość wygrania, ale można też przebywać tam jak długo tylko chcesz.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 15:40
@matimi3: thx :)
Odpisz
4 sierpnia 2015, 15:51
@albatrosia: Nie ma za co ;)
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:14
@matimi3: A jak wygrać?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:18
@carmilion: Na mapie są rozmieszczone przedmioty które są potrzebne do otwarcia portalu. Wtedy zaczyna się tryb "przygoda" o ile nazwę dobrze pamiętam. Zostajesz przeniesiony do innego świata i musisz zebrać kolejne przedmioty by przejść do następnego. Światów jest parę i każdy ma swoje utrudnienie. Jeśli ukończysz je wszystkie, odbywasz rozmowę z Maxwellem i ukazuje ci się zakończenie.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:32
@matimi3: Dzięki
Odpisz
3 sierpnia 2015, 15:45
to jest dont starve nie do not die from lack of drinking
Odpisz
4 sierpnia 2015, 16:41
@Windows_10: no racja kolego Windowsie
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:03
Czepiaj się gry kreskówkowej że nie ma logiki. Nic nie pisz o grach, które miałby być częściowo realistyczne jak TES/Fallout/Wiedźmin że nie musisz się wypróżniać ani jeść regularnie.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:09
kto wie może kiedyś dodadzą pragnienie
Odpisz
3 sierpnia 2015, 07:29
Bo ta gra nazywa się "Nie umrzyj z głodu", a nie "nie umrzyj z wysuszenia"
Odpisz
3 sierpnia 2015, 08:17
@jacek1s: tyle że jeśli masz dodatek regin of giants to możesz się przegrzć.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 08:19
To co? Ja mówię o czystej grze, z modami to i z dildosem możesz popi***alać w kasztanowych sandałach.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:03
@jacek1s: chodzi o DLC baranie.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:17
DLC to zwykły dodatek do gry... To nic innego jak mod do gry tyle, że stworzony przez autorów gry za który trzeba płacić.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:41
@jacek1s: *nie bądź głodny
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:43
@jacek1s: i jest zatwierdzony przez producenta gry. Tak w sumie to jest częśc gry tylko żeby mieć więcej hajsu. Pytaj się kogo chcesz DLC i mod to dwie różne rzeczy.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:44
don,t be hungry? Starving to umierać z głodu.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:53
a no to źle przetłumaczyłem
Odpisz
3 sierpnia 2015, 13:30
każdemu się zdarza.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 22:59
nie głoduj, dziękuję, dobranoc!
Odpisz
4 sierpnia 2015, 23:59
@jacek1s: DLC jest płatne, ale w większości przypadków (grałem w TES V Skyrim ze wszystkimi 4 DLC, i w misji "Na szycie Apokryfu((Hermeus Mora mówi Aporkyfa))" Miraak nie odzyskuje zdrowia, co powoduje, że nie da się go zabić) nie ma błędów. Nawet jeśli są, można otrzymać pomoc producenta . Z modami jest inaczej. Są one tworzone przez społeczność, nie gwarantują bezbłędności, a nawet mogą uszkodzić grę. W tym przypadku nie ma możliwości otrzymania pomocy, lub drugiego egzemplarza gry. Te sytuacje są rzadkie, lecz mogą się zdarzyć.
Odpisz