Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kpt_kurczak

16 sierpnia 2015, 01:10

Kto mu domalował bordo afro?

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2015, 08:41

Avatar
Captain_0bvious

15 sierpnia 2015, 09:12

No tak, jeżeli dzisiaj tekst ma więcej niż dwa zdania, to samo patrzenie boli.

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2015, 09:15

To nie dlatego, że tekst jest za długi. Po prostu na początku zobaczyłem, że tekst jest o samochodach, więc na pewno mnie nie zainteresuje :T

Avatar
Captain_0bvious

15 sierpnia 2015, 09:56

Zdziwiłbyś się

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2015, 10:01

Przeczytałem jak sobie życzysz. Tekst nie rozbawił ani nie zainteresował mnie.

Avatar
Captain_0bvious

15 sierpnia 2015, 10:02

ale nie jest o samochodach, a auta to tylko przenośnia.

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2015, 10:48

No to najwyraźniej nie zrozumiałem tekstu do końca :T

Avatar Windows_10

15 sierpnia 2015, 10:35

to ja jestem auto 10

Avatar ALKATRAZ

15 sierpnia 2015, 07:32

jego pies dobiega do bramy w 1 dzień

Avatar deadxp

Edytowano - 15 sierpnia 2015, 10:01

@ALKATRAZ: O co ci chodzi?

Avatar ALKATRAZ

15 sierpnia 2015, 07:32

jego pies dobiega do bramy w 1 dzień

Avatar MDDawid1

14 sierpnia 2015, 21:41

Co oni mają z tym Microsoftem ja miałem 1 blue screena w win 7 używałem go 3 lata 0 blue s reenów w XP (4 lata) 0 blue scr i bugów w 10 od wydania

Avatar Slenderowiec2012

14 sierpnia 2015, 22:42

@MDDawid1: Ja tak samo. Nie rozumiem o co chodzi tym ludziom ale to na pewno nie wina Windowsa.

Avatar Tomasz95

15 sierpnia 2015, 01:37

@MDDawid1: Ja wymagam od mojego sprzętu najwyższej możliwej wydajności. A skoro mój sprzęt ,,laguje'' w samym windowsie 10, u mnie to występuje częściej. (używany głównie do grania w średnio wymagające tytuły, cała moc nie wystarczy żeby działały w stałych 20 fps (tak, o 20 mi chodzi))
W ciągu ostatniego roku miałem około kilkunastu blue screenów.

Avatar deadxp

15 sierpnia 2015, 03:34

@MDDawid1: Tak samo, ja miałem raz w życiu bsoda na windowsie XP(nie licząc momentu kiedy psuł mi się dysk), a używam go odkąd pamiętam, z 95 nie miałem też problemów, ale mało, i dawno temu go używałem. z 7 podobnie, ale nie używałem go dawno temu

Avatar Winorosla

15 sierpnia 2015, 01:05

tl;dr

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2015, 00:52

To ja już wolę poloneza...

Avatar VanQuisch

15 sierpnia 2015, 00:14

Gdyby nie yebane ZSRR to polska mogłaby mieć swojego ,,konika" w wyścigu technologicznyn w którym obecnie prowadzą Win i Mac. Szkoda, że zamkneli temat Optimusa. :(

Avatar dustin2001

Edytowano - 14 sierpnia 2015, 21:07

To ja już wolę z buta.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nigdy na to nie wpadną

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fergus

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka