Pan Miałmiał zrozumiał kobiety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2020, 10:06
Popełnił samobójstwo
Odpisz
20 lutego 2016, 11:42
Biedny kot :(
Odpisz
15 listopada 2015, 13:33
___________ ŻEGNAJ
( R.I.P )
( PAN )
( MIAŁMIAŁ )
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:07
Przynajmniej kot nie będzie musiał słuchać narzekań :l
Odpisz
15 sierpnia 2015, 15:16
@PewnySiebieUkeThranduil: Jak na razie nie narzeka.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:37
/____
\( •_•)
< ⌒ヽ
/ へ\
/ / \\
レ ノ ヽ_つ
/ /
/ /|
( (ヽ
| |、\
| 丿 \ ⌒) R.I.P Kotek 2010-2015
Odpisz
15 sierpnia 2015, 15:15
@Nintendo3dsNew: Daję hejtoodporny:
{[°]} (posiada światło elektryczne, które z nieznanych powodów dostarcza energii hejtoodporbej barierze)
Odpisz
15 sierpnia 2015, 15:12
Mija dzień, a ja nadal nie rozumiem związku obrazka z tytułem.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:19
Czyżbyśmy doczekali się czasów w których na jeja przekleństwo nie jest cenzurowane? kiedyś nawet "Zapierniczać" i "kurde" cenzurowali...
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:58
@Polska_z4smazka: Teraz możesz wymawiać nawet legendarne słowo *piorun* Administrator *piorun*
Odpisz
15 sierpnia 2015, 09:36
@Bilolus1: przez 2 minuty myślałem ,że chodzi o słowo "piorun"
Odpisz
15 sierpnia 2015, 09:50
@popek9001: Ja też *facepalm*. Poza tym później nawet "Pan A" był zakazany.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 12:19
@Myszkapl: Przesz nawet Bożydar swego czasu było zakazane nawet "pan od pomidorów"<-- co uknuł jacek i kilka osób żeby można było go jakoś nazywać.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:04
[*] Dla kotka
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:04
@olwia214: [*]
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:16
@olwia214: [*] ;(
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:08
Wut?!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:01
Spodziewałem się wybuchu kota. No cóż szkoda.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:39
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:17
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:36
Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:20
Kobiety są proste do zrozumienia :)
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:01
Kobiety są jak byś rozbrajał bombe , co kolwiek zrobisz i tak wybuchnie XD
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:07
Jak wiesz co robić to nie.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:19
Kobiety nie trzeba rozumieć, ją trzeba umieć obsługiwać.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 23:29
Łatwo może i jest nauczyć się co i w jakich sytuacjach robią. Ale zrozumieć DLACZEGO to robią, to już inna bajka.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 23:35
@Polska_z4smazka: Twoja matka może mnie obsłużyć. BUUUM POCISK
Odpisz
15 sierpnia 2015, 00:27
@MrDanielos: Inteligentniejszy niż zwykle!
Odpisz
15 sierpnia 2015, 11:21
@MrDanielos: stuu czy to ty?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:13
,,Ło kuwra" rozpi***ala system xD
Odpisz
15 sierpnia 2015, 10:55
@TimeOfMy: Nie.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 13:00
@Velos: To ,,nie" zabrzmiało jakoś strasznie nie mio :V
Odpisz