Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2015, 10:15
Dlatego zawsze przed zamówieniem jest umowa "Po 3 kawałki".
Odpisz
5 sierpnia 2015, 02:21
Szybko wp**rdalać trzeba :D
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:45
Kiedyś z koleżanką poszłyśmy na pizze i wymiękłyśmy po 2 kawałkach, a potem przez pół godziny się spierałyśmy która ma wziąć resztę (żadna nie chciała).
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:47
@albatrosia: Piękna historia , mów mi więcej .
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:52
@albatrosia:
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:53
@albatrosia: To następnym razem idę z wami na tą pizzę ;)
Jakby coś zostało, to się poświęcę...
Odpisz
4 sierpnia 2015, 16:39
@albatrosia:
Odpisz
4 sierpnia 2015, 16:40
@albatrosia: No one cares...
Odpisz
4 sierpnia 2015, 18:14
@albatrosia:
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:06
@albatrosia: jakoś ci ku*w. nie wierze
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:12
@Predator_PL: Usiadła na niej mucha.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:43
Nie ma takiej osoby.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:38
Dziwne, ja zawsze mam dzieloną pizzę na np. 3 kawałki.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:35
nie znam tego uczucia
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:34
Ja wtedy mam o jednego mniej ŻYJĄCEGO kumpla. :c
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:20
Hold dałn bicz!
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:07
True.
Odpisz