Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2019, 14:51
nie znacie się niżej
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:10
W zasadzie to tak
Odpisz
14 kwietnia 2011, 21:49
1
1/
1/5
1/
1
Odpisz
5 kwietnia 2009, 11:12
<sarkazm>no fajne 1/5
Odpisz
3 kwietnia 2009, 17:07
1.Kajko, żebyś się nie pojszczał z "dumy".
2."w szkole mam najlepsze oceny!!" - w 2-3 kl. pods. tez byłem najlepszy
3.Według naukowców osoby używające więcej niż 3 wykrzykniki mają zaburzenia osobowości...
Odpisz
2 kwietnia 2009, 19:49
Pikson - pytali się o obrazek to wyjaśniam :\ i ja wcale się nie chwalę swoimi osiągnięciami :\ jakby ktoś nie zauważył
Odpisz
2 kwietnia 2009, 19:38
Zanim sie zorientowałam o co kaman to ciut mineło i nie rozbawiło mnie to... Prowizorka i tyle ;P cieć jest to waruje xD
Odpisz
2 kwietnia 2009, 09:17
nie wie
Odpisz
1 kwietnia 2009, 19:17
Tia... pamiętam podstawówkę... byłem jednym z najlepszych uczniów a NIGDY się nie uczyłem... z Testu po klasie szóstej 39/40 punktów... średnia 5.00...
Ale każdy ma swoje życie i wiem ze nikogo to nie obchodzi, jak tez wiem ze mam w *** że wygrałeś konkurs śpiewu... Kogo to obchodzi? Myślisz że jesteś lepszy bo zaśpiewałeś na 6 "wlazł Kotek na płotek"? Pomyśl zanim coś napiszesz bo tylko robisz z siebie kompletnego debila...
Odpisz
1 kwietnia 2009, 19:04
piekarnik... złapałem pomysł twojego avka :P
Odpisz
1 kwietnia 2009, 17:29
Sorki panowie, że sam swoją myśl obaliłem.
Odpisz
1 kwietnia 2009, 16:45
nie pisałem że wygrałem jakiś ortograficzny :P
Odpisz
1 kwietnia 2009, 16:40
i to 2 w 1 bo to tez bład stylistyczny :D
mordą tylko na mnie lecicie mie?!?!?! (cytat)
i oto najlepszy uczen...
Odpisz
1 kwietnia 2009, 16:10
Ktoś zamknął wszystko na noc i rano jak przyjechał otworzył tylko bramę, bo ma mało czasu, albo mu się nie chciał otwierać furtki.
Odpisz
1 kwietnia 2009, 15:57
a dawid_pl to nie wyzywacie nie?!?!?! tylko na mnie z mordą nie?!?!?! dawid_pl napisał prawie to samo a jakoś z mordą tylko na mnie lecicie mie?!?!?! w szkole mam najlepsze oceny!! wygrałem 2 konkursy śpiewu!! wygrałem 2 konkursy plastyczne!!!!! i co powiecie he?!?!?!
Odpisz
1 kwietnia 2009, 13:55
4/5
Odpisz