Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2010, 15:58
kiedyś grałem w margonem 4 lata temu i to jest taki quest!!! i tam jest takie same zdjęcie!!! i prawie taki sam tekst!!! (:
Odpisz
27 marca 2025, 18:48
@kr225: twój komentarz jest prawie starszy niż ja ☠️
Odpisz
8 kwietnia 2025, 14:30
@Odkopywacz: :)
Odpisz
8 kwietnia 2025, 18:35
@kr225: nie spodziewałem się że odpiszesz w ogóle. Jak tam życie po 15 latach?
Odpisz
8 kwietnia 2025, 21:02
@Odkopywacz: Stabilnie, narzeczona, dwa auta, dom, stała praca. Wszystko czego mogłem chcieć po tych 15 latach :p
Odpisz
8 kwietnia 2025, 21:37
@kr225: idealne życie moim zdaniem, po studiach to odkopie znowu i się dowiem dalej więc nie kasuj konta
Odpisz
14 kwietnia 2025, 18:54
@Odkopywacz: Nie skasowałem przez prawie 2 dekady to i w 3ciej nie skasuje
Odpisz
14 kwietnia 2025, 19:11
@kr225: i bardzo dobrze
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:18
Odpisz
12 lutego 2012, 21:01
Z Margonem ;D
Odpisz
8 lutego 2018, 12:54
@Mermeros: tylko ze ten z margonem lubił (w) kakao
Odpisz
30 maja 2022, 23:44
@Mermeros: odpowiadam na ten komentarz po 10 latach lol, margonem teraz to dno
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:04
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2015, 17:56
Andrzeju nie denerwuj się!!
Odpisz
22 lutego 2014, 23:10
Kubox?!
Odpisz
26 kwietnia 2012, 15:23
Andrzej ??
Odpisz
15 sierpnia 2011, 10:56
w dupie jest:)
Odpisz
6 lipca 2011, 20:07
z margonem :)
Odpisz
3 lipca 2011, 16:39
z margonema
Odpisz
1 czerwca 2011, 07:16
nie lubi w kakao hehe... a co, próbował? :D
Odpisz
30 maja 2011, 15:24
Suczka Andrzej???
niezle ;) 5
Odpisz
27 maja 2011, 19:50
hehe :D wzięte z margonem :)
Odpisz
29 stycznia 2011, 16:58
on w margo jest na wihrowych szczytach ;/
ja założyłem temat z tym questem a TinkerBull ko mi ukradł i dał dla Thinkera
Odpisz
11 stycznia 2011, 22:05
Wombat jest wystraszony (jak widać na zdjęciu) to mnie rozwaliło haha! Niezłe, niezłe... 5/5
Odpisz