Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

Edytowano - 2 sierpnia 2021, 20:50

Nie się zjeść ponieważ ma 15 rządków a liczba 15 nie jest parzysta więc wniosek jest prosty. Zje całą. No chyba, że licząc kolumny a nie rzędy

Avatar gabisoch

12 sierpnia 2015, 12:20

Przecież wiadomo, że po zjedzeniu połowy tabliczki nie wytrzyma i zje całą xD

Avatar mariusza

3 sierpnia 2015, 20:20

jaka to marka chce taką

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Fina258

7 sierpnia 2015, 01:19

@Prooamix: Aaa ok xD Mam nadzieje że masz troche wody.

Avatar Prooamix

7 sierpnia 2015, 10:26

@Fina258: 🍻 Zdrówko!

Avatar Windows_10

3 sierpnia 2015, 20:26

Ja biorę drugą połowe

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 15:41

@Windows_10: a ja coś dostanę?

Avatar Fina258

6 sierpnia 2015, 16:38

Papierek.

Avatar Windows_10

6 sierpnia 2015, 16:47

Drugą połowę, maly!

Avatar NitroNinja

6 sierpnia 2015, 15:23

diabeetus engaged

Avatar danieljamro

6 sierpnia 2015, 15:07

Diabetes detected

Avatar Lubiesiebie

6 sierpnia 2015, 14:29

Czkolada feministek

Avatar SurMix

6 sierpnia 2015, 13:02

A tu okazuje się gorzka, bo od babci/cioci...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 13:36

słownik jest ważniejszy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 sierpnia 2015, 14:13

no chyba z dupy i specjalnie to zrobiłem >:|

Avatar jakubm125

6 sierpnia 2015, 14:03

Trzeba już robić zapasy na zimę

Avatar vanesska8

6 sierpnia 2015, 13:54

uwielbiam gorzką

Avatar wikulka2001

6 sierpnia 2015, 13:05

Tylko pół tablicz i ani kosteczki więcej XD

Avatar Roonia

6 sierpnia 2015, 13:31

@wikulka2001: Ja bym tak wpierniczyła całą czekoladę,może wreszcie zgrubnę...

Avatar TheVixo

6 sierpnia 2015, 13:22

Mniam

Avatar Bartasus1

6 sierpnia 2015, 13:13

...Bo jestem na diecie

Avatar PaUlA213546

6 sierpnia 2015, 13:10

Ja poproszę "tylko" pół czekolady c(:

Avatar venomman

6 sierpnia 2015, 13:01

...Nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka