Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ShadowPie

5 sierpnia 2015, 22:23

ej a ja tak z innej beczki mam te aktualizacje itd tylko czy oplaca sie ta 10 robic podobno ma wiele niedopracowan

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar ShadowPie

1 lutego 2020, 13:37

@Desuv: okej

Avatar Murarzowa

4 czerwca 2021, 01:11

@ShadowPie: Ah te czasy

Avatar AchillesGuy

1 września 2015, 21:48

Nikt takiej bzdury nie mówił.

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2015, 23:38

Ale IE jest fajne xd ja mam i moja mama i tata tez xd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 12:46

@Piecours: zanczy nobo ja sie trohe cykam bo na pżyklad jakiego wirusa pobiore :/

Avatar Maks2603

6 sierpnia 2015, 13:22

A taki dobry troll się zapowiadał :(.

Avatar hehehe48

5 sierpnia 2015, 21:57

Legenda głosi, że ktoś jeszcze zacznie tej przeglądarki używać...

Avatar bylejakbylegdzie

6 sierpnia 2015, 09:21

@hehehe48: a porno?

Avatar hehehe48

6 sierpnia 2015, 11:11

@bylejakbylegdzie: No może... 15,16-letni napaleńcy którzy nie potrafią znaleźć sobie dziewczyny (nie mówię o tobie).

Avatar Piotr99

5 sierpnia 2015, 21:18

Nie jest już wspierany, nie jest domyślną przeglądarką i właściwie ciężko go zauważyć. Pozostał w systemie tylko i wyłącznie dla wstecznej kompatybilności (niektóre aplikacje korzystają z silnika IE).

Avatar TypowyPolak

4 sierpnia 2015, 20:13

A ja jescze windowsa 10 nie dostałem ;(

Avatar bartekaa5

4 sierpnia 2015, 15:29

Nie mówili, że nie będzie, ale nawet odwrotnie. Internet Explorer zostanie, ale zostanie dodana również nowa przeglądarka.

Avatar bylejakbylegdzie

4 sierpnia 2015, 14:32

to dlatego bo nie tracisz plików podczas aktualizacji więc ie zostaje ze starego systemu

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 14:24

to ja jej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Internet_Explorer

5 sierpnia 2015, 22:09

Jak to ty jak to ja?

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2015, 22:11

@Internet_Explorer: ty 8 ja 11

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Przerwa na herbatkę

Totalnie

To musiało być męczące

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka