Lizaki są takie dziwne...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Cóż za brak szacunku
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2018, 16:42
Lizaki to landrynki na patyku
Odpisz
6 sierpnia 2015, 22:53
lel , myślałem ze ktos włożył sobie patyk do oka
Odpisz
7 sierpnia 2015, 00:41
@BlueWolfPL: aha.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 05:50
@BlueWolfPL: czemu tak myślałeś
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:06
@BlueWolfPL: Bosz ja też xd. Czy coś z nami jest nie tak?
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:56
@BlueWolfPL: ja też. Najpierw się zdziwiłam kolorem ,,oka,,
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:30
Ja nie lubię lizaków 😊
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:37
kij z tym , ważne że smaczne
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:43
+1
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:08
Był dziś obrazek, że może gówno smakuje jak cukierki, ale nikt nie chce tego sprawdzać... to byłoby jeszcze lepsze.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:49
@SurMix: Jak miałem 5 lat to sprawdzałem,trochę gorzkie ;_;
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:07
@pieseu: Oh... My God
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:54
@pieseu:
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:07
@pieseu: Ja jak miałam 5 lat polizałam siki... Troche słone ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:36
@pieseu: a co ci się dziwić? Jesteś pieseu a pieseuy tak robią
Odpisz
7 sierpnia 2015, 00:04
W sumie to jedzenie chleba to połykanie swojej własnej śliny z jakimś tam ciastem.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:50
Ale jest dobre, jest. Po co drążyć temat?
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2015, 21:18
Boże... Na początku myślałem,że na obrazku jest zielone oko z wbitym patyczkiem...
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:43
@TheMath110: ja też
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:02
A tworzone były z myślą żeby został nam po lizaniu fajny smak w gębie :D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:44
Połykamy ślinę codziennie, co za różnica. Jak jemy, to ślina pomaga nam to połknąć.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:43
i jeszcze masa cukru
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:18
Ja tam wolę gryźć patyczek. ;-;
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:17
Ślina ludzka nigdy nie była taka smaczna od kiedy powstały lizaki
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:04
Można też go pogryźć.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:15
@niemaznekto: Mój mózg karze gryzć lizaka zanim skończe jeszcze połowę... ;-;
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:43
I co z tego? Ważne że są dobre... I to za niską cenę :)
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:39
lubie lizaki
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:18
@vanesska8: Moje życie zostało zmienione.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:38
@vanesska8: To takie fascynujące...Mów dalej...
Odpisz