Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patryko1234

29 maja 2018, 16:42

Lizaki to landrynki na patyku

Avatar BlueWolfPL

6 sierpnia 2015, 22:53

lel , myślałem ze ktos włożył sobie patyk do oka

Avatar Cyan_Blue

7 sierpnia 2015, 00:41

@BlueWolfPL: aha.

Avatar mrklorens

7 sierpnia 2015, 05:50

@BlueWolfPL: czemu tak myślałeś

Avatar Oliwka406

7 sierpnia 2015, 11:06

@BlueWolfPL: Bosz ja też xd. Czy coś z nami jest nie tak?

Avatar Olentyna35

9 sierpnia 2015, 11:56

@BlueWolfPL: ja też. Najpierw się zdziwiłam kolorem ,,oka,,

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 21:30

Ja nie lubię lizaków 😊

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 19:37

kij z tym , ważne że smaczne

Avatar hehehe48

6 sierpnia 2015, 19:43

+1

Avatar SurMix

6 sierpnia 2015, 20:08

Był dziś obrazek, że może gówno smakuje jak cukierki, ale nikt nie chce tego sprawdzać... to byłoby jeszcze lepsze.

Avatar pieseu

6 sierpnia 2015, 20:49

@SurMix: Jak miałem 5 lat to sprawdzałem,trochę gorzkie ;_;

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 21:07

@pieseu: Oh... My God

Avatar Slenderowiec2012

6 sierpnia 2015, 21:54

Avatar Oliwka406

7 sierpnia 2015, 11:07

@pieseu: Ja jak miałam 5 lat polizałam siki... Troche słone ;-;

Avatar mrofpower

7 sierpnia 2015, 14:36

@pieseu: a co ci się dziwić? Jesteś pieseu a pieseuy tak robią

Avatar blanki

7 sierpnia 2015, 00:04

W sumie to jedzenie chleba to połykanie swojej własnej śliny z jakimś tam ciastem.

Avatar MokryAdam

6 sierpnia 2015, 21:50

Ale jest dobre, jest. Po co drążyć temat?

Avatar TheMath110

Edytowano - 6 sierpnia 2015, 21:18

Boże... Na początku myślałem,że na obrazku jest zielone oko z wbitym patyczkiem...

Avatar Pingwinek12

6 sierpnia 2015, 21:43

@TheMath110: ja też

Avatar WampirzycaMarcelina

6 sierpnia 2015, 21:02

A tworzone były z myślą żeby został nam po lizaniu fajny smak w gębie :D

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 20:44

Połykamy ślinę codziennie, co za różnica. Jak jemy, to ślina pomaga nam to połknąć.

Avatar jonek

6 sierpnia 2015, 20:43

i jeszcze masa cukru

Avatar
lolman533

6 sierpnia 2015, 20:18

Ja tam wolę gryźć patyczek. ;-;

Avatar JPsoldier

6 sierpnia 2015, 20:17

Ślina ludzka nigdy nie była taka smaczna od kiedy powstały lizaki

Avatar niemaznekto

6 sierpnia 2015, 19:04

Można też go pogryźć.

Avatar Katrtlen

6 sierpnia 2015, 20:15

@niemaznekto: Mój mózg karze gryzć lizaka zanim skończe jeszcze połowę... ;-;

Avatar hehehe48

6 sierpnia 2015, 19:43

I co z tego? Ważne że są dobre... I to za niską cenę :)

Avatar vanesska8

6 sierpnia 2015, 19:39

lubie lizaki

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 20:18

@vanesska8: Moje życie zostało zmienione.

Avatar Bladziunia

6 sierpnia 2015, 20:38

@vanesska8: To takie fascynujące...Mów dalej...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Cóż za brak szacunku

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka