Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MisterxPOMPA

6 sierpnia 2015, 19:10

Kocie wku*wienie XD

Avatar hehehe48

6 sierpnia 2015, 19:42

@MisterxPOMPA:

"xPOMPA" w nicku + niski poziom kultury = niski poziom inteligencji?

Avatar MisterxPOMPA

Edytowano - 6 sierpnia 2015, 19:46

@hehehe48: Powiem jedne kultury to tobie brak :D a po za tym jest to tragedia jezu tragedia!!! Ja niemoge TRAGEDIA xD

Avatar hehehe48

6 sierpnia 2015, 19:49

@MisterxPOMPA: *nie mogę piszemy osobno

Avatar MisterxPOMPA

6 sierpnia 2015, 19:51

@hehehe48: Gówno kogo to opchodzi znalazł się krytyk piepszony xD

Avatar hehehe48

6 sierpnia 2015, 19:52

@MisterxPOMPA: *obchodzi *pieprzony

FACEPALM

Avatar MisterxPOMPA

6 sierpnia 2015, 19:54

@hehehe48: Powiem jedno jak masz coś do mojego nicku to opanuj cycki, weź się w garść i przestań takich ludzi komentować ok? Bo nie zawsze ludzie są mili są jeszcze gorsi mówię ci :D

Avatar hehehe48

Edytowano - 6 sierpnia 2015, 19:57

@MisterxPOMPA: "Ci" jako zwrot grzecznośiowy powinno się zaczynać wielką literą.

trolololololo :D

Avatar MisterxPOMPA

6 sierpnia 2015, 20:05

@hehehe48: Proszę nie troluj :D

Avatar hehehe48

6 sierpnia 2015, 20:06

@MisterxPOMPA: *trolluj

xD

Avatar MisterxPOMPA

6 sierpnia 2015, 20:09

@hehehe48: NIEEE CZEMU xD

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 20:16

@MisterxPOMPA: Weź przestań nadużywać tych gównianych Emotikonów, bo oczy bolą...

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 20:41

@hehehe48: a "Ci" nie powinno się pisać z dużej litery tylko w listach i zaproszeniach?

Avatar kebabel

6 sierpnia 2015, 21:19

@MisterxPOMPA: mowi sie dlaczego

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 21:20

Owszem, tak samo z innymi zwrotami grzecznościowymi.

Avatar FantasticBook

6 sierpnia 2015, 23:20

Moim zdaniem nie, ponieważ wtedy to oznacza czy jesteśmy kulturalni i czy mamy szacunek do osoby, z którą korespondujemy.

Avatar Piecours

7 sierpnia 2015, 09:11

Mnie uczono, że "Ci" itp. piszemy z dużej litery jeżeli odnosimy się do kogoś. W wierszach, fraszkach itp. zwroty podobne do "Ci" piszemy z małej litery, gdyż autor nie odnosi się do konkretnej osoby.

Avatar MisterxPOMPA

7 sierpnia 2015, 11:34

Bo to taki problem taki problem -,-

Avatar alfonsinio

6 sierpnia 2015, 19:03

Czas reakcji 30ns. Prawie jak Azjaci w ESL.

Avatar Youtuber

6 sierpnia 2015, 19:10

@alfonsinio: Lata praktyki trąbienia dają niesamowite rezultaty.

Avatar rakso

6 sierpnia 2015, 19:36

@alfonsinio: 0,3ns

Avatar alfonsinio

Edytowano - 6 sierpnia 2015, 20:31

@rakso: Kurde, racja. 3*10^-10s.

Avatar Brachiozaur08

6 sierpnia 2015, 19:20

Grumpy Cat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Były nóżki, nie ma nóżek

Hobby dla faceta

Zdeklasowani znowu

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka