Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2015, 18:41

nie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kivera

17 sierpnia 2015, 22:24

Głupi jesteś?! 4 tyś MB?! Nie chcę cię, wolę nawet Explorera!

Avatar LazyBone

12 lutego 2019, 15:15

@WolfWolfyWolf: :forsenE:

Avatar ALKATRAZ

16 sierpnia 2015, 12:47

lepiej mieć ps4 i mieć spokój

Avatar FoxyFox

23 kwietnia 2016, 10:01

@ALKATRAZ: Wut?

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2015, 12:11

Czyli połowę mojego RAMu, dosyć sporo ;--;

Avatar albert7168

16 sierpnia 2015, 11:46

Nie wiem jakim cudem mi zabiera 25 mb Edge a system 50 mb (Z dostępnego 6 GB) :D

Avatar UngrammarSoviet

16 sierpnia 2015, 11:38

Avatar Psychopata_PL

16 sierpnia 2015, 11:37

O kutfa, czuję że to będzie szybkie...

Avatar PocketAces

16 sierpnia 2015, 11:11

co to edge

Avatar Patrykon2003

16 sierpnia 2015, 11:18

@PocketAces: To "Nowa wersja explorera"

Avatar Patrykon2003

16 sierpnia 2015, 11:19

@PocketAces: W Windows 11 jest i tam nie ma explorera tylko Microsoft Edge

Avatar DiKarpio

16 sierpnia 2015, 11:24

@Patrykon2003: Nie wiem czy jesteś trollem czy po prostu nie wiesz ,że jest windows 10 ,a nie 11...

Avatar Patrykon2003

16 sierpnia 2015, 11:25

@DiKarpio: Pomyłeczka

Avatar Internet_Explorer

4 sierpnia 2015, 22:27

Egde mnie nie wyrzuci z rynku! Zawsze będę najlepszy! Zawsze będę na czasie! That what she said!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Captain_0bvious

16 sierpnia 2015, 12:49

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2015, 18:43

@Internet_Explorer: już poszedłeś w odstawkę

Avatar Malvin

4 sierpnia 2015, 23:01

1gb ci system zajmuje? Mi ledwo do 200mb dochodzi.

Avatar bylejakbylegdzie

4 sierpnia 2015, 23:40

@Malvin: czasami system ni z tego ni z owego zaczyna zżerać przez jakiś czas sporo ramu ale ponowne uruchomienie pomaga oraz po jakimś czasie też samo przechodzi

Avatar MruczekV

4 sierpnia 2015, 21:26

Chrome jest z niego dumne.

Avatar bylejakbylegdzie

4 sierpnia 2015, 22:08

@MruczekV: uczeń przerósł mistrza

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka