Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2015, 18:41
nie
Odpisz
17 sierpnia 2015, 02:21
Dobra, kasujemy
Odpisz
17 sierpnia 2015, 07:30
@WolfWolfyWolf: nie możesz mnie skasować
jestem twoim ramieniem na którym siedzi ktoś sławny a jeśli to zrobisz to stracisz też wszystkich innych
Odpisz
17 sierpnia 2015, 12:25
*kasuje edge po zainstalowaniu chrome i Mozilli*
Odpisz
17 sierpnia 2015, 22:24
Głupi jesteś?! 4 tyś MB?! Nie chcę cię, wolę nawet Explorera!
Odpisz
12 lutego 2019, 15:15
@WolfWolfyWolf: :forsenE:
Odpisz
16 sierpnia 2015, 12:47
lepiej mieć ps4 i mieć spokój
Odpisz
23 kwietnia 2016, 10:01
@ALKATRAZ: Wut?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 12:11
Czyli połowę mojego RAMu, dosyć sporo ;--;
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:46
Nie wiem jakim cudem mi zabiera 25 mb Edge a system 50 mb (Z dostępnego 6 GB) :D
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:38
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:37
O kutfa, czuję że to będzie szybkie...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:11
co to edge
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:18
@PocketAces: To "Nowa wersja explorera"
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:19
@PocketAces: W Windows 11 jest i tam nie ma explorera tylko Microsoft Edge
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:24
@Patrykon2003: Nie wiem czy jesteś trollem czy po prostu nie wiesz ,że jest windows 10 ,a nie 11...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:25
@DiKarpio: Pomyłeczka
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:27
Egde mnie nie wyrzuci z rynku! Zawsze będę najlepszy! Zawsze będę na czasie! That what she said!
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:38
@Internet_Explorer: wiesz ze za rok ma wyjść ps3?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:50
@NinjaPotato: Oooo się pośpieszyli :D
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2015, 09:05
@Internet_Explorer: Internet oni cię okłamują! Wyszło, nawet ps4 jest! Ale oczywiście.... (Kurde jak dobrze powiedzieć do przeglądarki ,,gimby nie znajo'' ?)
Odpisz
5 sierpnia 2015, 09:21
To nie było PS3 tylko od razu PS4?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:09
@Internet_Explorer: Było PS3... I microsoft Edge!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:33
Namieszaliście mi w kodzie html... Teraz już nic nie rozumiem.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:12
@Internet_Explorer: *aktualizuje IE by był szybszy od Chromea*
Odpisz
16 sierpnia 2015, 12:49
@Internet_Explorer: 404?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:43
@Internet_Explorer: już poszedłeś w odstawkę
Odpisz
4 sierpnia 2015, 23:01
1gb ci system zajmuje? Mi ledwo do 200mb dochodzi.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 23:40
@Malvin: czasami system ni z tego ni z owego zaczyna zżerać przez jakiś czas sporo ramu ale ponowne uruchomienie pomaga oraz po jakimś czasie też samo przechodzi
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:26
Chrome jest z niego dumne.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:08
@MruczekV: uczeń przerósł mistrza
Odpisz