Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gnomtraw1

11 sierpnia 2015, 10:16

Właśnie zna ktoś jakieś fajne MMO RPG gdzie można się wczuć w bohatera?

Avatar TariXPL

11 sierpnia 2015, 10:41

@gnomtraw1: Dla Role Playowcow powinno być specjalne miejsce gdzieś pomiędzy Hitlerem i Stalinem.

Avatar gnomtraw1

11 sierpnia 2015, 11:09

@TariXPL: masz coś do tego?

Avatar pawel4134

11 sierpnia 2015, 11:14

@gnomtraw1: Jest typu anime :D Elsword.

Avatar TariXPL

11 sierpnia 2015, 11:48

@gnomtraw1: Tak. A co?

Avatar xAzumiKx

11 sierpnia 2015, 12:55

@gnomtraw1: Tak Aion najlepsze ale zajmuje 25 giga albo wiecej

Avatar SamurajSonia

11 sierpnia 2015, 14:52

@xAzumiKx: Aion to chyba z 40 giga zajmuje ;-;

Avatar KingsMax

11 sierpnia 2015, 18:01

@xAzumiKx: Nie najlepsze, może było, ale gameforge... to choroba która zniszczy każdą grę.

Avatar PewnySiebieUkeThranduil

13 sierpnia 2015, 10:00

@gnomtraw1: (tak, wiem, że odpowiadam po miesiącu) Polecam Blade and Soul, minus jest taki, że żeby mieć po angielsku trzeba grać na ruskim serwerze, ale od grudnia ma to się zmienić, no i trzeba przez Torrent ściągać, ale to chyba nie jest wielki problem. (jak kogoś gra zainteresuje, a ma problem z ustawieniem angielskiego to pomogę)

Avatar Seth_Mint

30 czerwca 2016, 07:02

@gnomtraw1: polecam Guild Wars 2. Dobra fabuła, tworzenie postaci, ciekawy system, dobra grafika i muzyka

Avatar Sara231

12 sierpnia 2015, 21:37

Grałam sobie kiedyś w League of Legends, na spokojnie włączam rankeda, zaprosiłam znajomych, rozmawiałam sobie na Skypie, heheszki... Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że nagle wyłączył mi się komputer, i teraz gram w LoL'a raz na miesiąc.

Avatar Crobat

11 sierpnia 2015, 11:27

Khe,khe,autoloot.

Avatar Soberker

11 sierpnia 2015, 08:30

Pierwszy raz w Cataclysmie udało mi się wysolować Kael'thasa w World of Warcraft, ułamek sekundy zanim go wylootowałem, wywaliło mi prąd...

Avatar mrklorens

11 sierpnia 2015, 08:33

@Soberker: zgaduję że jak wróciłeś do gry to go nie miałeś

Avatar Soberker

11 sierpnia 2015, 10:44

@mrklorens: Lucik miałem, tylko musiałem przez cały raid biegnąć od nowa, w sensie że od wejścia do komnaty z bossem.

Avatar TheSticks

11 sierpnia 2015, 09:20

Tak jest z Trove , przechodzisz trudny Dungeon masz już lootować drop z ostatniego bossa a tu nagle cie wypi***ala z serwera ;-;

Avatar fil341

11 sierpnia 2015, 09:55

@TheSticks: ja tam w trove zawsze rushuje te dungeony tylko z bossami walczę

Avatar TheSticks

11 sierpnia 2015, 10:08

@fil341: Też tak robię tylko niektóre pomieszczenia mają w ch*j wrogów i często jest ciężko uciec :v

Avatar Plocok

11 sierpnia 2015, 09:44

Znam ten bul. :(

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2015, 09:50

@Plocok: Łoncze siem s tobą f bulu i nadziejii .

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2015, 09:50

@Plocok: bul i rzal

Avatar Spicerra

11 sierpnia 2015, 09:52

@Plocok: Według Internetu "bul" to "wyraz naśladujący odgłos gotującego się płynu lub zanurzania się kogoś, czegoś w wodzie".

Avatar SurMix

11 sierpnia 2015, 09:12

Ja nie miałem prądu, bateria w laptopie starczyłaby na 2h, więc zrobiłbym jeszcze bossa, ale router miał pare % baterii... tyle przygotowań na bossa poszło w pi**u... wylogowałem się bo i tak bym nie zdążył a tu prąd przyszedł...

Avatar Macio720

11 sierpnia 2015, 08:13

Przeczytałem "Kończę z GMO";__;

Avatar Natalia1402

11 sierpnia 2015, 08:56

@Macio720: MAMY JAJKA BEZ GMO! XD

Avatar mrs_Ciastko

11 sierpnia 2015, 08:11

FoReVeR :(
R.I.P

Avatar schito

11 sierpnia 2015, 07:56

Znam ten ból...
[*] dla internetu.

Avatar Adsai

11 sierpnia 2015, 07:46

Ach Lineage 2 stare dobre czasy.

Avatar Piotreus

11 sierpnia 2015, 07:14

True story.

Avatar Esherion

11 sierpnia 2015, 07:00

TES Online...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

To będzie bolało

Przerwa na herbatkę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka