A był takim poukładanym napisem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dwa oblicza
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2021, 11:03
Taki dobry napis był na klatce zawsze dzień dobry mówił
Odpisz
8 sierpnia 2015, 07:48
Hahaha zniszczyłem waszą idealną 5 .
Odpisz
8 sierpnia 2015, 05:47
ST(U)P(I)D
Wiem, że to miało być "O", ale z lekka jak "D" wygląda.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 23:14
jaka płaca taka praca
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:41
Tu miało być STFU
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:04
Miałeś jedno zadanie...
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:03
Koszmar perfekcjonisty.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 01:23
Super turbo powolny opel? Nudzi mi się ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:08
@unicorn_zuzu: Sraj, tańcz, połykaj oposy,
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:34
@MrSandwichPL: Nie dzięki xD
Odpisz
8 sierpnia 2015, 08:33
@MrSandwichPL: jacuś, to ty?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 13:10
@BlackNinja77: Nope. Sorki. Ale też jestem kanapką ;w;
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:19
Nie będziesz mi mówił jak mam żyć!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 19:59
Życie na ulicy zmienia.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 19:52
You had one job...
Odpisz