Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2017, 21:18
Odpisz
5 sierpnia 2015, 22:25
I tu nagle wszyscy dają 5, bo się boją Chuck'a :D
Odpisz
5 sierpnia 2015, 22:30
@UkradliMiNick: Ja dałem 4. Bo już to widziałem :P
Odpisz
6 sierpnia 2015, 02:27
zginiesz
ej kradliminick! dopsze cj?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 10:26
Spłoniesz.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:11
Na pocieszenie 7 minusów dam ci lajka.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2015, 20:08
@UkradliMiNick: dałam jeden XD jestem odważna???
Odpisz
13 sierpnia 2015, 21:19
@UkradliMiNick: Dałam1
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:58
@UkradliMiNick: ja bym dal 6 bo chuck norris ale sie nie da to dam 5
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:11
Stoicyzm.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:17
Odpisz
13 sierpnia 2015, 20:33
Szczerze... górna cząstka informacji bardzo mi się przyda przy opisach!
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:26
Heh. Całkiem spoko :V
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:05
Widzę pewne podobieństwo we wszystkich zdjęciach Chucka.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:00
Z Chuckiem Norrisem jest tak samo jak że Snapem - wieczny poker face.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:11
Uczucie Chucka Norrisa to tylko : Chuck Norrisowatość.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:19
@FreezyPop: I głód... krwi swoich wrogów.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:44
@TheTemplar: Chuck Norris nie jest głodny, bo głód boi się że Chuck mu wpie**oli.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:32
Chuck Norris nie wyraża emocji. To emocje wyrażają Chucka Norrisa.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:38
@Quuash: Ty nie żartujesz sobie z Chucka. To Chuck żartuje sobie z ciebie.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:34
5/5 - Niezłe :P
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:30
Genialny :D od dawna się tak nie uśmiałem 5/5 i ul :p
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:28
Jestem 24/7 wku*wiono-smutny :v
Odpisz
13 sierpnia 2015, 16:18
smutek może też oznaczać zmęczenie i znudzenie
Odpisz
6 sierpnia 2015, 10:38
A gdzie ziemniak za długi obrazek? Ja chce ziemniaka!!!!
Odpisz
6 sierpnia 2015, 12:54
Wybacz, że Cię zawiodłam. W zamian będą dwa ziemniaki:
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:51
@Myszkapl: Dziękuje, ziemniaki rekompensują wszystko.
Odpisz