Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MrTikTak

17 kwietnia 2014, 23:46

Ostatni obrazek szczyt photoshopa normalnie
P.S Tak wiem jestem miszczem odgrzewania kotletów

Avatar Pomaranczowy

3 lipca 2018, 16:24

@MrTikTak: pff

Avatar Czescwszystkim

15 maja 2020, 12:30

@MrTikTak: tak

Avatar WielkiMoffPoppns

26 czerwca 2020, 14:56

Avatar WielkiMoffPoppns

20 stycznia 2021, 11:48

@WielkiMoffPoppns: lol odkopuje swój komentarz

Avatar massesd

28 października 2019, 18:24

No nie bardzo bym powiedział

Avatar Firecana

4 stycznia 2016, 15:14

Po co mieć wgl. chłopaka? Większość chce tylko seksu i cały czas jęczą nad łbem. Takie pryszcze na dupie.
(nie jestem feministką. Wyrażam własne zdanie.)

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2016, 18:01

@Firecana: Chłop jest po to żeby przedłużyć swój ród i żeby nasz gatunek nie wyginal niektórzy nie myślą ciągle o seksie albo masz zje**ne otoczenie że tak tam masz

Avatar Asiimov

19 marca 2017, 07:53

Avatar Filipsss

16 sierpnia 2017, 12:58

@Firecana: to że masz zje**ną szkołę i mieszkasz w zje**nym mieście gdzie są tacy ludzie to masz problem ale nie wszyscy tacy są dzi*ko

Avatar WielkiMoffPoppns

20 stycznia 2021, 11:48

@Filipsss: odkop

Avatar Piesel12345

7 maja 2021, 12:53

@Firecana: pewnie umrzesz samotnie

Avatar Bunny_Heart

22 listopada 2014, 20:45

Mnie to nie rusza, ja nie lecę na bogatych 1. Mam chłopaka 2. Mi to wisi

Avatar predador42

13 kwietnia 2013, 16:43

Ja pierdzu .. Admini powinni banować ..

Avatar as13zx

23 lipca 2013, 00:36

@predador42: to dodał admin

Avatar kitty27

3 lipca 2012, 13:36

czy tylko ja zuwarzyłem rze ona ma mokre gacie?

Avatar predador42

13 kwietnia 2013, 16:44

@kitty27: Bedziesz mieć dziewczyne , to zrozumiesz ;)

Avatar ola0020

20 września 2012, 15:33

Aha

Avatar MalyMIs

10 czerwca 2012, 11:07

Poślizgną się można ^^

Avatar frefux

9 czerwca 2012, 13:04

niagara to kibel, a nie jakieś tam truskawki.
słabe 1.

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2012, 09:21

!fak zrobi kolejną powódź

Avatar MalyMIs

9 czerwca 2012, 09:18

***iste ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Młodzi gniewni

Powodzenia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Północne Węgry

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka