Kamienie milowe w dziedzinie awiacji i kosmonautyki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Papierowa szkoła posting
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Płać pan
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2013, 11:37
Oglądałem filmik o tym gościu chyba na Discovery to wynalazca prowadził prace nad maszynami latającymi o ile dobrze pamiętam chciał pokonać prawo grawitacji i zbudować kiedyś coś na wzór spodku kosmicznego miał pupilka właśnie tego kota, ale w końcu kiedyś kot zdechł i chcąc go zachować zabezpieczył jego ciało przed rozkładaniem wpadł na pomysł , żeby z kota zrobić takowy pojazd latający no i powstało to co na obrazku powyżej :D
Odpisz
26 lipca 2013, 10:37
@kacper163: miałem napisać to samo bo to też oglądałem
Odpisz
3 lipca 2012, 13:40
ludzie ten kot żyje to jest kot dosiwiatczalny!
Odpisz
19 października 2018, 21:17
@kitty27: to są zwłoki kota
Odpisz
9 czerwca 2012, 09:21
dla tych co nie wiedzą o co chodzi:
jakiemuś człekowi rozjechali ze tak powiem kota. ten nie mógł się z nim rozstać i przerobił go na helikopter (było na Polsacie) ta-daa!
Odpisz
9 czerwca 2012, 09:44
@paintowy_master: Ma przerąbane. Przed jego domem na pewno będą protesty. Mógł zamówić mini trumnę, a nie wypychać kiciusia.
Odpisz
9 czerwca 2012, 21:05
@amekninja555: A co to za różnica? Kotu i tak już wszystko jedno
Odpisz
9 czerwca 2012, 23:04
@ziom200: Ale coś takiego jest straszne (i bym tu coś napisał jeszcze, ale określenie barbarzyńskie, jest nie na miejscu).
Odpisz
10 czerwca 2012, 20:44
@amekninja555: Niby czemu? Wygląda całkiem zabawnie. Nawet kot jak żywy zupełnie. Kotokopter <3
Odpisz
10 czerwca 2012, 20:55
@ziom200: Ale kot to zwierzę, które się traktuje dobrze, a nie jak kawałek metalu czy kamień. Chyba byś się zdenerwował kiedy ktoś po śmierci wypchał cię i wystawił na jakąś wystawę.
Odpisz
12 czerwca 2012, 16:57
@amekninja555: Niespecjalnie. Zresztą warto by umożliwić następnym pokoleniom doznania zaszczytu oglądania MNIE \o/ . I z naukowego punktu widzenia zwierze/człowiek po śmierci staje się zwykłą kupką związków chemicznych, czekających na rozłożenie. I patrząc na to z innej strony: Co wygląda okrutniej: Zakopanie w ziemi w drewnianym pudle, czy zmiana w sprawny helikopter?? :3
Odpisz
13 czerwca 2012, 14:50
@ziom200: Człowiek i kot to zwierzę, tylko że człowiek jest bardziej ucywilizowany i potrafi dużo więcej, co nie zmienia faktu że każdy po śmierci chce mieć spokój ze swoim ciałem. Czy z dziecka które zginęło ledwo co po swoim narodzeniu robią "Truchłokopter" i wystawiają gdzieś jako dzieło sztuki?
Odpisz
13 czerwca 2012, 19:21
@amekninja555: Na szczęście nie. Noworodki, jak zresztą wszyscy ludzie są brzydcy. Zresztą, jeśli o ludzkie zwłoki chodzi, to zabrania tego prawo.
Odpisz
13 czerwca 2012, 20:38
@ziom200: Mi chodzi oto że kot to też coś co żyje i należy go traktować z szacunkiem nawet po śmierci.
Odpisz
13 czerwca 2012, 21:33
@amekninja555: Tyle, że po śmierci już nie żyje. Nie widzisz błędu logicznego w twoim zdaniu?
Odpisz
14 czerwca 2012, 10:18
@ziom200: To co żyje standardowo traci swoje życie. A mi chodzi o to, że jeśli coś żyje należy to traktować z szacunkiem, a jak coś już nie żyje to również należy to traktować z szacunkiem, nie chodzi mi o mini trumnę (pamiętam daleki w przeszłości mój komentarz) ale żeby przynajmniej nie przemieniać ciała czegoś w przedmiot.
Odpisz
14 czerwca 2012, 18:21
@amekninja555: K, od dziś będę się z szacunkiem odnosił do kotletów, futer, skórzanych torebek itp. Po za tym, gdy z ciała ulatuje życie, staje się ono zwykłą rzeczą. Ale to dopiero początek. Następnie to ciało się rozkłada. Atomy po rozłożeniu dzięki dyfuzji, a także mechanicznemu przenoszeniu wracają do przyrody i mogą się znaleźć w każdym możliwym miejscu. SHiet, uważaj! Możliwe że siedzisz właśnie na cząsteczkach zmarłego człowieka! OKAŻ ŻE IM SZACUNEK!!111oneone
Odpisz
14 czerwca 2012, 18:39
@ziom200: Próbujesz informować mnie o tym czego nie napisałem w swoim komentarzu czy nie rozumiesz tego co jest oczywiste\/
Odpisz
9 czerwca 2012, 13:07
co ja lece?
słabe 1.
Odpisz
9 czerwca 2012, 15:57
@frefux: wszystko dla cb słabe lol mi cie
Odpisz
9 czerwca 2012, 21:20
@GrzesieKox: Jaki fajny mały chłopcyyyyyyk, co się bura o to, że mam własne zdanie! : D Jeszcze to zabójcze "lol mi cie"... stary co to w ogóle ma znaczyć? Prezentujesz taki poziom, że aż mi się odechciewa Cię trollować. ^.^
Odpisz
30 września 2015, 18:57
@frefux: To nie 2010r. Wtedy pisało się "1" myśląc, że ktoś da strzałkę w górę.
Odpisz
9 czerwca 2012, 09:21
lol
Odpisz
9 czerwca 2012, 08:53
kotomucha
Odpisz
9 czerwca 2012, 07:37
HAH, niezłe
Odpisz