Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2017, 00:30
Moje wspomnienia 3/250 aktualizacji w 7
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:42
dlatego mam linuksa i aktualizacje robię w tle :V
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:20
Linux to gówno
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:18
powiedział inernet exploler przebrany za edge'a :v
Odpisz
9 sierpnia 2015, 09:47
tak linux to gówno
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:20
@Windows_10: Nie zdziwiłbym się, gdyby serwery Microsoftu chodziły na Linuksie.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 13:09
@Windows_10: A ty jesteś graficzną nakładką na DOS'a, która nie obsługuje DOS'a. I jeszcze śmie twierdzić, że nakładką nie jest.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:39
deblu i linuxsiarzu poprawie cie
1. Serwer microsoftu chodzą w 80 % z windowsa 20 %Linux no i co z tego
2. Windows był nakładkom na dosa
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:16
Ja jeszcze nigdy na moim laptopie nie miałem aktualizacji. ;_; To chyba da się wyłączyć w ustawieniach.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 22:44
Odpisz
8 sierpnia 2015, 21:28
Tak mało ja miałem ponad 180 jak się rano obudziłem to komputer dalej chodził xD
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:59
Tylko 75? Ja w 7 miałem coś około 150, dodatkowo w połowie aktualizacja się zawiesiła, i musiałem restartować lapka. :v
Odpisz
8 sierpnia 2015, 20:56
@MruczekV: Też kiedyś tak miałem ;_;
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:50
Kurczaczek, miałam tak kilka razy. To Vista?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:36
@Myszkapl: Albo siódemka. Ja i tak mam wyłączone aktualizacje.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 20:08
@PolskiKaktusPL: Pjona! Ja też!
Odpisz
7 sierpnia 2015, 08:10
Hahahahahah
Odpisz
7 sierpnia 2015, 06:29
Największe gówno długo się robi.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 00:06
Tak... Bo to bardzo źle, że aktualizują firewalle, poprawiają błędy i zmieniają rzeczy które się nie podobały użytkownikom.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:54
w 10 to aktualizacje się robią w tle i można dalej grać/siedzieć na jeja
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:38
@bylejakbylegdzie: Albo ruszyć dupę i wreszcie nauczyć się do egzaminu końcowego
Odpisz