Gdy wypalam mojego mixtape'a
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2015, 11:25
a teraz bon appetit!
Odpisz
8 sierpnia 2015, 10:56
Było z napisem 'Gdy wyjmuje moje rapsy'
Odpisz
7 sierpnia 2015, 23:51
masz maca?
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2015, 05:11
@Windows_10: Tak.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 23:08
nudne
Odpisz
8 sierpnia 2015, 00:37
@ALKATRAZ: ić stąd
Odpisz
2 stycznia 2016, 10:09
@ALKATRAZ: u mnie sie dlugo laduje a potem normal więc po co to piszesz? ;v
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:26
Było pod innym tytułem.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:08
Ile musiał Grać 0,0 (Eee..tam tylko 28 godzin)
Odpisz
8 sierpnia 2015, 09:58
@ThePurpleGuy: na 24 możliwe co ?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 23:23
@lol0000003: Jesteś kur*a tępy
Odpisz