Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dwa oblicza
To będzie bolało
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2022, 16:47
Wchodziłbym
Odpisz
22 maja 2016, 16:42
gdy scrollujesz obrazki ale zapominasz że to twój...
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:30
Podobno na górze jest prawdziwe szczęście każdego człowieka... Niestety nikt jeszcze nie zdołał tego potwierdzić...
Odpisz
20 sierpnia 2015, 18:41
gdzie to jest?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 10:06
To jest góra "Hua Shan", w Chinach.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 19:42
aha
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:19
zawsze chodziłem po schodach, nigdy nie przepadałem za windami
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:26
@ALKATRAZ: Nie tylko ty.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2015, 22:25
@ALKATRAZ: Pierwszy sensowny komentarz ALKATRAZA :o
to naruszy wszechświat O nie
Odpisz
8 sierpnia 2015, 22:51
Spróbuj tak po pijaku...
Odpisz
8 sierpnia 2015, 22:55
@Tymoslaw0: Po pijaku każde schody takie są.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:38
@Tymoslaw0: Po pijaku człowiek wszystko zrobi, a zwłaszcza polak.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:51
@Szymon2301: Ehhh przypomniała mi się bitwa wojsk Napoleona z Rosjanami, tuż po 3 dniach picia. Tylko Polacy walczyli, bo reszta była zbyt pijana... nie, nie jestem tak stary.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 17:07
@KingsMax: "Jesli macie pic, pijcie jak Polacy" ~Pewien znany Człowiek
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:56
@Kaktus357: Pijany jak Polak: pijany, ale zachowuje trzeźwość umysłu.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 19:43
Idę po Płotkę, przejdę bez problemu!
Odpisz
20 sierpnia 2015, 19:11
Kiedy wracasz z siłowni...
Odpisz
20 sierpnia 2015, 17:40
Banalne :'v
Odpisz
20 sierpnia 2015, 17:04
Jak napije się Red bulla to przejdzie nawet poleci :P
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:45
Wystarczy trochę młocarza i wejdzie tam 5 razy
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:49
Tu chyba problem ze stromizną.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 09:19
"Mój najgorszy wróg - schody."
Po
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:04
@niggiddu: Dzięki, że przypomniałeś ^^
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:06
@niggiddu: A nie przed?
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:16
@jacek1s: Nie
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:19
@emilian02: Dlaczego nie? Przecież przed schodami mówi się, że to najgorszy wróg, a dopiero po mówi się, że nie było tak źle.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:34
@jacek1s: Jacek, znowu nowy awek?
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:33
Oh shit.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:22
Droga wyprowadzająca z friendzone :')
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:19
Prehistoryczna drabina
Odpisz