Takie tam, dziewczęce sprawy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Papierowa szkoła posting
Nie znoszę kleszczy
Deal życia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2015, 23:30
*Zauważa zdjęcie starego Doktora > automatyczny banan na twarzy > poziom hajpu na Doktora zwiększony* Muszę kiedyś obejrzeć ten serial *u*
Odpisz
26 grudnia 2018, 14:46
@Soberker: I udało się obejrzeć?
Odpisz
26 grudnia 2018, 17:26
@Malpkakaka: Trochę tak i trochę nie. Obejrzałem cały "reboot" od dziewiątego do dwunastego, ale spróbowałem sobie obejrzeć też stare sezony ale mi się nie spodobało.
Odpisz
27 grudnia 2018, 11:58
@Soberker: Mam tak samo, ciężko jest przebrnąć przez 1,ale zrobię to byle by obejrzeć 4
Odpisz
27 grudnia 2018, 12:00
@Malpkakaka: Słaba jakość obrazu i brak kolorów mi nie przeszkadza, ale po prostu pierwsze dwa odcinki były nudne.
Odpisz
27 grudnia 2018, 13:37
@Soberker: No mi też, ale jestem na jakimś 7 w tym pierwszym sezonie i akcja strasznie wolno się rozwija
Odpisz
31 marca 2016, 21:36
4 Doktor <3
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:45
Zawsze chciałam mieć taki szalik jak czwarty Doctor... to znaczy od kiedy zaczełam oglądać Doctor Who.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:13
Czasami mam ochotę poprosić, żeby ludzie z mojego otoczenia wpisali się do mojego Death Note'a, dobrowolnie oczywiście :)
Odpisz
20 sierpnia 2015, 18:41
@Zwariowany_Czesiek: Ewentualnie, samemu ich wpisać ;)
Odpisz
20 sierpnia 2015, 18:43
@JustPlayGames: Ale to nie byłoby już takie zabawne...
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:30
nie podobają mi się takie obrazki
Odpisz
18 sierpnia 2015, 22:18
Doctor Who ~
Odpisz
19 sierpnia 2015, 15:17
siema Litwa ru polska. Xaxaxxaxaxa
Odpisz
19 sierpnia 2015, 15:18
@Ravennicht: *tu
Odpisz
19 sierpnia 2015, 16:27
@Ravennicht: A...Ha? Spoko.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 15:16
It's my life xd
Odpisz