Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Soberker

20 sierpnia 2015, 23:30

*Zauważa zdjęcie starego Doktora > automatyczny banan na twarzy > poziom hajpu na Doktora zwiększony* Muszę kiedyś obejrzeć ten serial *u*

Avatar Malpkakaka

26 grudnia 2018, 14:46

@Soberker: I udało się obejrzeć?

Avatar Soberker

26 grudnia 2018, 17:26

@Malpkakaka: Trochę tak i trochę nie. Obejrzałem cały "reboot" od dziewiątego do dwunastego, ale spróbowałem sobie obejrzeć też stare sezony ale mi się nie spodobało.

Avatar Malpkakaka

27 grudnia 2018, 11:58

@Soberker: Mam tak samo, ciężko jest przebrnąć przez 1,ale zrobię to byle by obejrzeć 4

Avatar Soberker

27 grudnia 2018, 12:00

@Malpkakaka: Słaba jakość obrazu i brak kolorów mi nie przeszkadza, ale po prostu pierwsze dwa odcinki były nudne.

Avatar Malpkakaka

27 grudnia 2018, 13:37

@Soberker: No mi też, ale jestem na jakimś 7 w tym pierwszym sezonie i akcja strasznie wolno się rozwija

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2016, 21:36

4 Doktor <3

Avatar olka12544

20 sierpnia 2015, 21:45

Zawsze chciałam mieć taki szalik jak czwarty Doctor... to znaczy od kiedy zaczełam oglądać Doctor Who.

Avatar Zwariowany_Czesiek

20 sierpnia 2015, 16:13

Czasami mam ochotę poprosić, żeby ludzie z mojego otoczenia wpisali się do mojego Death Note'a, dobrowolnie oczywiście :)

Avatar JustPlayGames

20 sierpnia 2015, 18:41

@Zwariowany_Czesiek: Ewentualnie, samemu ich wpisać ;)

Avatar Zwariowany_Czesiek

20 sierpnia 2015, 18:43

@JustPlayGames: Ale to nie byłoby już takie zabawne...

Avatar ALKATRAZ

20 sierpnia 2015, 16:30

nie podobają mi się takie obrazki

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 22:18

Doctor Who ~

Avatar Ravennicht

19 sierpnia 2015, 15:17

siema Litwa ru polska. Xaxaxxaxaxa

Avatar Ravennicht

19 sierpnia 2015, 15:18

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2015, 16:27

@Ravennicht: A...Ha? Spoko.

Avatar Ravennicht

19 sierpnia 2015, 15:16

It's my life xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Papierowa szkoła posting

Nie znoszę kleszczy

Deal życia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka