Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar INFORMATOR

14 listopada 2020, 13:11

To tyle wymiarów się widzi po zjedzeniu PARUFECZEK

Avatar pusheenthebest

25 kwietnia 2019, 22:57

Jak w Rosji idziesz do takiego kina 1000 czy tam więcej D to kiedy jest strzelanina to dostajesz kulkę w głowę

Avatar kubage123

19 sierpnia 2015, 20:21

Lepsze 126D niż... 1D ba dum tss

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 19:20

szkoda tylko że 10 D to jest już coś z czasoprzestrzenią

Avatar panther500

19 sierpnia 2015, 14:49

No jak dają im dziewięćsetkę na wejście to w bani będą myśleli pewnie że są w samym środku tajfunu czasoprzestrzeni.

Avatar JapanBall

19 sierpnia 2015, 13:36

W Sosnowcu jest kino 2000000 D

Avatar panther500

19 sierpnia 2015, 09:30

my mamy 1000D, teatr, kabaret...

Avatar DisuPL

19 sierpnia 2015, 00:26

W Zatorze jest 360D xD

Avatar Karma

18 sierpnia 2015, 23:37

Bo chodzi o rozmiary staników :D

Avatar vaaleanroosa

18 sierpnia 2015, 22:51

Idziem do przodu, nad morzem 8 D ;)

Avatar wikulka2001

10 sierpnia 2015, 10:22

W Polsce już jest więcej niż 3D

Avatar Roonia

18 sierpnia 2015, 19:01

@wikulka2001: 7D to chyba najwięcej :3

Avatar lejtekole

18 sierpnia 2015, 22:42

@Roonia: ją byłem na 8D w zakopanym

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 21:53

Bo wy wszyscy to jacyś zacofani jesteście...

Avatar
SzanownyPanZulMietek

18 sierpnia 2015, 20:38

o widze 35 ocen i dalej 5.00 HAHAHAHAHAHA

Avatar MajestatycznaKoza

18 sierpnia 2015, 20:28

7D mi wystarczy.

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 19:19

Słyszałem, że Rosja ma również już GTA6 :v

Avatar bylejakbylegdzie

18 sierpnia 2015, 19:23

gta 12 też oraz diablo 5

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 19:40

@bylejakbylegdzie: Rosja taka do przodu. My tacy zacofani :/

Avatar wariat123

18 sierpnia 2015, 20:09

6 ja słyszałem że tam 8 wydali

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 19:13

A gdzie 69D ??

Avatar xAzumiKx

18 sierpnia 2015, 19:44

Jak chciałeś zabłysnąć to trza było sie brokatem obsypać .

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 20:12

,,Zabłysłeś jak chrząstka w salcesonie"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Pilne

Trzykrotny T

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka