memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 listopada 2020, 13:11
To tyle wymiarów się widzi po zjedzeniu PARUFECZEK
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:57
Jak w Rosji idziesz do takiego kina 1000 czy tam więcej D to kiedy jest strzelanina to dostajesz kulkę w głowę
19 sierpnia 2015, 20:21
Lepsze 126D niż... 1D ba dum tss
18 sierpnia 2015, 19:20
szkoda tylko że 10 D to jest już coś z czasoprzestrzenią
19 sierpnia 2015, 14:49
No jak dają im dziewięćsetkę na wejście to w bani będą myśleli pewnie że są w samym środku tajfunu czasoprzestrzeni.
19 sierpnia 2015, 13:36
W Sosnowcu jest kino 2000000 D
19 sierpnia 2015, 09:30
my mamy 1000D, teatr, kabaret...
19 sierpnia 2015, 00:26
W Zatorze jest 360D xD
18 sierpnia 2015, 23:37
Bo chodzi o rozmiary staników :D
18 sierpnia 2015, 22:51
Idziem do przodu, nad morzem 8 D ;)
10 sierpnia 2015, 10:22
W Polsce już jest więcej niż 3D
18 sierpnia 2015, 19:01
@wikulka2001: 7D to chyba najwięcej :3
18 sierpnia 2015, 22:42
@Roonia: ją byłem na 8D w zakopanym
18 sierpnia 2015, 21:53
Bo wy wszyscy to jacyś zacofani jesteście...
18 sierpnia 2015, 20:38
o widze 35 ocen i dalej 5.00 HAHAHAHAHAHA
18 sierpnia 2015, 20:28
7D mi wystarczy.
18 sierpnia 2015, 19:19
Słyszałem, że Rosja ma również już GTA6 :v
18 sierpnia 2015, 19:23
gta 12 też oraz diablo 5
18 sierpnia 2015, 19:40
@bylejakbylegdzie: Rosja taka do przodu. My tacy zacofani :/
18 sierpnia 2015, 20:09
6 ja słyszałem że tam 8 wydali
18 sierpnia 2015, 19:13
A gdzie 69D ??
18 sierpnia 2015, 19:44
Jak chciałeś zabłysnąć to trza było sie brokatem obsypać .
18 sierpnia 2015, 20:12
,,Zabłysłeś jak chrząstka w salcesonie"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 listopada 2020, 13:11
To tyle wymiarów się widzi po zjedzeniu PARUFECZEK
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:57
Jak w Rosji idziesz do takiego kina 1000 czy tam więcej D to kiedy jest strzelanina to dostajesz kulkę w głowę
Odpisz
19 sierpnia 2015, 20:21
Lepsze 126D niż... 1D ba dum tss
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:20
szkoda tylko że 10 D to jest już coś z czasoprzestrzenią
Odpisz
19 sierpnia 2015, 14:49
No jak dają im dziewięćsetkę na wejście to w bani będą myśleli pewnie że są w samym środku tajfunu czasoprzestrzeni.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 13:36
W Sosnowcu jest kino 2000000 D
Odpisz
19 sierpnia 2015, 09:30
my mamy 1000D, teatr, kabaret...
Odpisz
19 sierpnia 2015, 00:26
W Zatorze jest 360D xD
Odpisz
18 sierpnia 2015, 23:37
Bo chodzi o rozmiary staników :D
Odpisz
18 sierpnia 2015, 22:51
Idziem do przodu, nad morzem 8 D ;)
Odpisz
10 sierpnia 2015, 10:22
W Polsce już jest więcej niż 3D
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:01
@wikulka2001: 7D to chyba najwięcej :3
Odpisz
18 sierpnia 2015, 22:42
@Roonia: ją byłem na 8D w zakopanym
Odpisz
18 sierpnia 2015, 21:53
Bo wy wszyscy to jacyś zacofani jesteście...
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:38
o widze 35 ocen i dalej 5.00 HAHAHAHAHAHA
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:28
7D mi wystarczy.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:19
Słyszałem, że Rosja ma również już GTA6 :v
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:23
gta 12 też oraz diablo 5
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:40
@bylejakbylegdzie: Rosja taka do przodu. My tacy zacofani :/
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:09
6 ja słyszałem że tam 8 wydali
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:13
A gdzie 69D ??
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:44
Jak chciałeś zabłysnąć to trza było sie brokatem obsypać .
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:12
,,Zabłysłeś jak chrząstka w salcesonie"
Odpisz