Alternatywa dla argentyńskiej waluty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2015, 20:07
ten co to zrobił to dużo kasy musi mieć
Odpisz
15 grudnia 2017, 07:59
@wariat123: Same dwupesówki z Argentyny (i jedna dziesiątka) - 2 peso to 40 gr a 10 peso to 2 zł - żadne duże pieniądze.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:14
Za takie coś teoretycznie grozi więzienie
Odpisz
18 sierpnia 2015, 21:10
@druid6: Za niszczenie banknotów, "obrażanie" prezydentów czy promowanie nazistowskich symboli?
Odpisz
19 sierpnia 2015, 08:35
Za niszczenie banknotów bez odpowiednich zezwoleń.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 16:01
@druid6: dzisiaj wyprałam spodnie z pieniędzmi w kieszeni...trafie do więzienia? :(
Odpisz
19 sierpnia 2015, 14:47
Ale jeśli to miałoby być naprawdę to nadawalby się tylko Czaplin (Nie żebym miał coś do gandalfa, lubię go, ale rząd nie ma w zwyczaju dawać na banknot postaci fikcyjnych)
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:56
Ta cenzura na swastyce
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:43
To tak musi byc ze na pierwszym dolarze pisze facebook/kayetanosss?
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:12
Gandalf co ty tu odpi***alasz ;-;
Odpisz
9 sierpnia 2015, 21:59
A czemu tak???
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2015, 14:57
Ja na walucie obok debili (z wyjątkiem Chaplina, Gandalfa i chyba tego astronauty) to wstyd.
Odpisz