Internet vs rzeczywistość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Rel
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2015, 22:04
Jak Katrtlen.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:39
jeśli zobaczę jeszcze jeden mem z Perry'm, to zacznę gryźć
Odpisz
19 sierpnia 2015, 10:38
ten dziobak na 1 obrazku to taki troche Derp nie uważacie ?
Odpisz
19 sierpnia 2015, 12:45
@TheOrzech_PL: Faktycznie to jest Derp.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:38
@TheOrzech_PL: nope
Odpisz
9 sierpnia 2015, 23:49
Mam tak z jeja.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:08
@Tymoslaw0: Aha. To teraz wszyscy wiemy że tak naprawdę jesteś miękka cipką :v (bez urazy)
Odpisz
18 sierpnia 2015, 23:37
@kamykPL: Nie. Jestem dziobakiem, mój przyjacielu.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 22:27
Ja tak nie mam. :P
Odpisz
18 sierpnia 2015, 21:15
Ech. W rl każdy uważa, że jesteś dziwny gdy w internecie ukazujesz swą prawdziwą stronę ;)
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:10
MOJE ŻYCIE ZNISZCZONE! MÓJ SEKRET! NIEEE!
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:50
@drollercastergirl: nie jesteś śmieszna... fajna też
Odpisz
18 sierpnia 2015, 22:42
@drollercastergirl: Jeff to gówno pasta. Pozdrawiam.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 09:04
@PewnySiebieUkeThranduil: spokojnie, ja to wiem
Odpisz
19 sierpnia 2015, 09:05
@Fap_Lord: to też wiem. mam ten avatar bo mi się podoba :)
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2015, 20:31
Tak to zazwyczaj jest, w internecie jesteś inteligentnym bohaterem, gościem z charyzmą, a w realnym świecie? 10-latkiem ze średnią szkolną 3.00 i obiektem drwin gimbusów.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:14
ale zwykle jest na odwrót
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:18
@wariat123: O Jezu... Kolejny który chce przebić Alkatraza? Ustaw się w kolejce.
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2015, 20:22
@wariat123: Zwykle jest właśnie tak. Ale jeśli chodzi o Pepe pana Dziobaka, to faktycznie jest na odwrót.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:25
@Slenderowiec2012: sorry napisów nie przeczytałem
Odpisz