Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

20 sierpnia 2015, 22:04

Jak Katrtlen.

Avatar nikaFNIN

19 sierpnia 2015, 21:39

jeśli zobaczę jeszcze jeden mem z Perry'm, to zacznę gryźć

Avatar TheOrzech_PL

19 sierpnia 2015, 10:38

ten dziobak na 1 obrazku to taki troche Derp nie uważacie ?

Avatar freddyfan

19 sierpnia 2015, 12:45

@TheOrzech_PL: Faktycznie to jest Derp.

Avatar nikaFNIN

19 sierpnia 2015, 21:38

Avatar Tymoslaw0

9 sierpnia 2015, 23:49

Mam tak z jeja.

Avatar kamykPL

18 sierpnia 2015, 20:08

@Tymoslaw0: Aha. To teraz wszyscy wiemy że tak naprawdę jesteś miękka cipką :v (bez urazy)

Avatar Tymoslaw0

18 sierpnia 2015, 23:37

@kamykPL: Nie. Jestem dziobakiem, mój przyjacielu.

Avatar Fina258

18 sierpnia 2015, 22:27

Ja tak nie mam. :P

Avatar Oliwka406

18 sierpnia 2015, 21:15

Ech. W rl każdy uważa, że jesteś dziwny gdy w internecie ukazujesz swą prawdziwą stronę ;)

Avatar drollercastergirl

18 sierpnia 2015, 20:10

MOJE ŻYCIE ZNISZCZONE! MÓJ SEKRET! NIEEE!

Avatar PewnySiebieUkeThranduil

18 sierpnia 2015, 20:50

@drollercastergirl: nie jesteś śmieszna... fajna też

Avatar Fap_Lord

18 sierpnia 2015, 22:42

@drollercastergirl: Jeff to gówno pasta. Pozdrawiam.

Avatar drollercastergirl

19 sierpnia 2015, 09:04

@PewnySiebieUkeThranduil: spokojnie, ja to wiem

Avatar drollercastergirl

19 sierpnia 2015, 09:05

@Fap_Lord: to też wiem. mam ten avatar bo mi się podoba :)

Avatar CanadaBall2

Edytowano - 18 sierpnia 2015, 20:31

Tak to zazwyczaj jest, w internecie jesteś inteligentnym bohaterem, gościem z charyzmą, a w realnym świecie? 10-latkiem ze średnią szkolną 3.00 i obiektem drwin gimbusów.

Avatar wariat123

18 sierpnia 2015, 20:14

ale zwykle jest na odwrót

Avatar Slenderowiec2012

18 sierpnia 2015, 20:18

@wariat123: O Jezu... Kolejny który chce przebić Alkatraza? Ustaw się w kolejce.

Avatar Mijak

Edytowano - 18 sierpnia 2015, 20:22

@wariat123: Zwykle jest właśnie tak. Ale jeśli chodzi o Pepe pana Dziobaka, to faktycznie jest na odwrót.

Avatar wariat123

18 sierpnia 2015, 20:25

@Slenderowiec2012: sorry napisów nie przeczytałem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Szybki jak błyskawica

Pozdrawiam świetliki

Rel

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka