Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2015, 00:56
Pro90 i po sprawie :D
Odpisz
21 stycznia 2017, 00:11
@Sir_Snoge: Je**ny silverze...
Odpisz
21 stycznia 2017, 00:23
@Nyanfetamina: Wtedy to ja miałem LE. Teraz unrank. Także tego.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 17:09
A tu nagle ktoś rzuca granat...
Odpisz
17 sierpnia 2015, 17:35
Granat podobno zadaje jakieś 60 obrażeń ale się nie znam.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 17:39
@Segiusgs: No to kilka granatów i po sprawie.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 18:23
@Segiusgs: jak nie ma kevlara mozesz zabic 1 granatem
Odpisz
17 sierpnia 2015, 19:18
@Segiusgs: 90 obrażeń
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:09
@bylejakbylegdzie: teoretycznie perfekcyjny granat wybuchający w głowie zadaje 99 obrażeń.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:37
@OVERPOWEREDD: ale jak sie odbije to zada 100
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:05
@OVERPOWEREDD: czlowiek o nicku "delbox" prowadzi serie mity i ciekawostki i tam pokazal hit w glowe - 2hp granat - 98
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:59
@Illuminati: ale da sie zabić jednym jak sie trafi w głowe i 2 razy się odbije injest bez kevlara to zginie
Odpisz
18 sierpnia 2015, 22:16
Jeśli granat wybuchnie nad głowa to zadaje 135 obrażeń
Odpisz
19 sierpnia 2015, 08:09
gdzie to przeczytałeś ? -.- na wikipedi ?
Odpisz
28 grudnia 2015, 15:26
@Illuminati: od Izaka xD
Odpisz
19 sierpnia 2015, 12:58
Oh camper, camper
Odpisz
18 sierpnia 2015, 21:26
Silverowe pomysly
Odpisz
18 sierpnia 2015, 21:00
jeden smoke i cała drużyna rage :D
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:45
Uwielbiam snajperów- zawszę zdążę zrobić screena zanim ich zabije,
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:14
I teraz sobie wyobraźcie radość gościa który pokonał wszystkich, co stoją mu na drodze i z tyłu załatwił camperów...
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:11
Ja nienawidzę camperów zawszę campią w miejscach gdzie jest najwięcej graczy a trudno się tam dostać ;-;
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:03
Koleś umarł, było w game fails.
Odpisz