Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

17 marca 2025, 07:52

Oczywiście że jem budyń

Avatar Loginamika04

2 lutego 2022, 21:16

Wychodzę na zewnątrz i sprawdzam co to się dzieje biorąc kilka najważniejszych rzeczy

Avatar JuliuszCezar12_

17 lipca 2021, 15:11

Wzywam egzorcystę

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2015, 17:16

co to za strona?

Avatar furry_candy_husky_

23 sierpnia 2015, 19:41

dołączam do pytania

Avatar Brachiozaur08

24 sierpnia 2015, 10:11

Nonsensa

Avatar Brachiozaur08

24 sierpnia 2015, 10:12

Avatar Grzechoooo

3 maja 2019, 11:53

@Brachiozaur08: nonsa kropka pe el

Avatar amelka8980

15 kwietnia 2017, 22:10

Co to za strona z tymi ankietami

Avatar trojan2001

8 sierpnia 2016, 14:03

Ach, ta Nonsensopedia...

Avatar JakubSwayerX

24 grudnia 2015, 22:45

A ja szukam kreta.

Avatar SpencerPootis

25 sierpnia 2015, 13:33

Widzisz Ivan, jeżeli będzie trzęsienie ziemi, a ty będziesz jadł budyń, to ono pomyśli że masz je gdziesz i przestanie.

Avatar iga3555

23 sierpnia 2015, 21:02

Też nie rozumiem tej ankiety :/ Przecież to oczywiste, że jem budyń!

Avatar Tostowa221

Edytowano - 23 sierpnia 2015, 18:12

Budyń życiem, budyń panem, budyniu zawsze będę fanem.

Avatar polandball1

23 sierpnia 2015, 17:56

Avatar newekiXD

23 sierpnia 2015, 14:36

wzywam egzorcystę, żeby zjeść z nim budyń i zrobić selfie, potem oglądamy horoskop w telegazecie, a gdy obejrzymy idę prosić sąsiada, żeby przestał tańczyć, gdy on w międzyczasie sprawdza czy nie kręcą nowego odcinka "Mamy cię", a na koniec razem burzymy dom :)

Avatar Lechuv

23 sierpnia 2015, 14:19

Zastanawiam się, skąd te obrazy w moim domu?

Avatar world_ball

23 sierpnia 2015, 13:01

smaruje chleb najpierw masłem, a potem nutellą

Avatar JPsoldier

23 sierpnia 2015, 13:04

@world_ball: Moja prababcia też tak robi

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2015, 14:12

@world_ball: Ej, ej!Pewne rzeczy są niewybaczalne!

Avatar Zwariowany_Czesiek

Edytowano - 23 sierpnia 2015, 13:04

Skaczę przez okno z budyniem w rękach, w trakcie robię sobie selfie. I kiedy już wiem, że nie kręcą nowego odcinka, a sąsiada nie mam, zaczynam się zastanawiać nad opcją z duchem dawnego sąsiada i wzywam egaorcystę, który każe zburzyć mi moją chatę. Kiedy jest już po wszystkim, mam gdzieś to, co się wydarzyło i włączam sobie horoskop w telegazecie. Proste, nie?

Avatar MrStick

23 sierpnia 2015, 13:16

@Zwariowany_Czesiek: Na stronę 86 marsz!

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2015, 13:20

@MrStick: Zostałem zfacyngowany przez słonia z serem zamiast głowy . Nie rób tego

Avatar MrStick

23 sierpnia 2015, 13:21

Potnij go piłą mechaniczną, zrób pizzę a potem wygraj grę/skombinuj laski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Lekko nie będzie

Nieuczciwa ocena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka