Kolejna bezsensowna ankieta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Lekko nie będzie
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2025, 07:52
Oczywiście że jem budyń
Odpisz
2 lutego 2022, 21:16
Wychodzę na zewnątrz i sprawdzam co to się dzieje biorąc kilka najważniejszych rzeczy
Odpisz
17 lipca 2021, 15:11
Wzywam egzorcystę
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:16
co to za strona?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:41
dołączam do pytania
Odpisz
24 sierpnia 2015, 10:11
Nonsensa
Odpisz
24 sierpnia 2015, 10:12
@furry_candy_husky_: ^
Odpisz
3 maja 2019, 11:53
@Brachiozaur08: nonsa kropka pe el
Odpisz
15 kwietnia 2017, 22:10
Co to za strona z tymi ankietami
Odpisz
8 sierpnia 2016, 14:03
Ach, ta Nonsensopedia...
Odpisz
24 grudnia 2015, 22:45
A ja szukam kreta.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:33
Widzisz Ivan, jeżeli będzie trzęsienie ziemi, a ty będziesz jadł budyń, to ono pomyśli że masz je gdziesz i przestanie.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:02
Też nie rozumiem tej ankiety :/ Przecież to oczywiste, że jem budyń!
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 18:12
Budyń życiem, budyń panem, budyniu zawsze będę fanem.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:56
Odpisz
23 sierpnia 2015, 14:36
wzywam egzorcystę, żeby zjeść z nim budyń i zrobić selfie, potem oglądamy horoskop w telegazecie, a gdy obejrzymy idę prosić sąsiada, żeby przestał tańczyć, gdy on w międzyczasie sprawdza czy nie kręcą nowego odcinka "Mamy cię", a na koniec razem burzymy dom :)
Odpisz
23 sierpnia 2015, 14:19
Zastanawiam się, skąd te obrazy w moim domu?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:01
smaruje chleb najpierw masłem, a potem nutellą
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:04
@world_ball: Moja prababcia też tak robi
Odpisz
23 sierpnia 2015, 14:12
@world_ball: Ej, ej!Pewne rzeczy są niewybaczalne!
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 13:04
Skaczę przez okno z budyniem w rękach, w trakcie robię sobie selfie. I kiedy już wiem, że nie kręcą nowego odcinka, a sąsiada nie mam, zaczynam się zastanawiać nad opcją z duchem dawnego sąsiada i wzywam egaorcystę, który każe zburzyć mi moją chatę. Kiedy jest już po wszystkim, mam gdzieś to, co się wydarzyło i włączam sobie horoskop w telegazecie. Proste, nie?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:16
@Zwariowany_Czesiek: Na stronę 86 marsz!
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:20
@MrStick: Zostałem zfacyngowany przez słonia z serem zamiast głowy . Nie rób tego
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:21
Potnij go piłą mechaniczną, zrób pizzę a potem wygraj grę/skombinuj laski
Odpisz