Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Powodzenia
Brawo za czujność!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2015, 13:12
Jak można powiedzieć chłopakowi, że się podoba? Przecież wtedy Cię wyśmieje i zwyzywa od pasztetów.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:18
@Myszkapl: Sarkazm?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:19
@treptasek: Tym razem to nie sarkazm... .
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:33
@Myszkapl: Ciekawe...
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:35
@Myszkapl: Jeśli ma się takie kompleksy to się jest singielka/em przez długi czas.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:49
@messi16: Ale jak nie mam kompleksu.
To, że jestem brzydka, wcale nie znaczy, że mi to przeszkadza.
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 16:57
@treptasek: Najczęściej tak jest. Chyba że chłopak jest porządny i mu zależy. Ale to zdarza się niestety rzadko.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:23
@Myszkapl: Are you f*cking kidding me?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 18:41
@Myszkapl: Myszuniu, Ty brzydka? Hahahaha dobry żart XDDD
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:15
@Myszkapl: Może tylko ty tak uważasz?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 08:32
@Myszkapl: O ile nie masz pół oka i monobrwi, oraz brody i włosów na cyckach, to dla mnie jesteś piękna ;-;
Jestem desperatem ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2015, 09:02
@misko02: Mam chorobę skóry - alergię, ale badania NIC nie wykazały. Więc nawet nie wiem, czego mam unikać, by nie mieć na całym ciele krost i strupów.
Mogę brać lekarstwa, ale przez nie jestem senna i tyję - aktualnie nadwagę pięć kilogramów (było więcej, ale postanowiłam być poskrabana niż gruba)
Noszę też okulary i mam dziwny kształt stopy, bo miałam płaskostopie.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 09:05
@Myszkapl: Okulary u dziewczyn wyglądają ładnie <3 Zależy też jakie, bo mogą ci nie pasować, ale myślę że ci pasują, co do stopy, to akurat ja je lubię, ale to da się ominąć, jestem pryszczatą bombą, całą w strupach, to napewno mogę wybaczyć, a tycie... 5 kilo nadwagi nie wydaje się być dużo, a zwłaszcza kiedy znam dziewczyne z gimnazjum która ma nadwagi, sam nie wiem, na oko z 40 kilo nadwagi, grube to ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2015, 09:59
@Myszkapl: Nic się nie może zmarnować :D Na pewno kogoś znajdziesz :)
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:22
@Myszkapl: pozdrawiam ze starego obrazka, jak tam? znalazłaś już kogoś?
Odpisz
21 kwietnia 2018, 22:27
@Frutti56: Nie
Odpisz
21 kwietnia 2018, 23:03
@Myszkapl: Jak w sumie każdy na Jeja XD. W swoim opisie masz że nikt nie jest zły z natury, więc jak wytłumaczysz że kitku poluje na myszy i nawet ich nie zjada?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 14:53
@Frutti56: Bo to wina wychowania. Mój kitku nigdy nie zostawi jedzenia
Odpisz
23 kwietnia 2018, 11:56
@Myszkapl: Ale zbija
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:23
Ja już dałam chłopakowi do zrozumienia, że mi się podoba. Nie tylko on wie. Wie cała klasa. A patrząc na to co zrobił jeden z moich nauczycieli na lekcji, to chyba przynajmniej część grona pedagogicznego wie co się święci. Tak, że tego... Chyba dwa tańce na imprezie mówią wszystko ;-; Pozdrawia nieistniejąca dziewczyna, która dała chłopakowi do zrozumienia, że jej się podoba.
Odpisz