Jak się czuję po ściągnięciu Windowsa 10
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Typowy NPC
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2016, 18:07
ja ma. 8 i jestem zadowolony ale Wciąż myślę że 7 był lepszy
Odpisz
11 sierpnia 2015, 10:19
Mam 8.1. Czy opłaca mi się ściągać 10?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:53
@DiKarpio: A ile masz cali? jeśli 15, 6 lub mniej to OBOWIĄZKOWO (Task View, Tryb Tabletu, Menu Start )
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 11:33
Próbowałam skorzystać z funkcji "uruchom ponownie" na windowsie 10 i dupa, wyłączył się i nie chciał się włączyć po prostu się zapętlając i zawieszając... Wspaniały ten windows 10. Wprost idealny.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:52
Dziwne... Jakoś u mnie działa.... MIMO IŻ MAM PIĘCIOLETNIE PROCKI AMD ;______;
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:27
A chwilę później pojawia się ultron i chce cię zabić.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 02:08
Odpisz
10 sierpnia 2015, 22:41
A ja siedzę na XP xDD
Odpisz
10 sierpnia 2015, 21:26
a ja nadal mam 7 xd
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:30
Ja mam 7 , i nie wiem czy pobierać ;/
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:51
@qwertqwert: Jak masz 7 to raczej nie.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:45
@qwertqwert: Na razie nie. Poczekaj do finalnej wersji
Odpisz
10 sierpnia 2015, 21:24
@qwertqwert: możesz zaktualizować (by dostać 10 na stałe) a potem wracaj na 7
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:11
Nie znam tego uczucia ;--;
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:26
7 sądze że jest lepszy
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:27
@xAzumiKx: Stare ale jare
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:27
@xAzumiKx: Mam 8.1 ;)
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:44
@xAzumiKx: Jesteś graczem prędzej czy później będziesz musiał przesiąść na 10. Nowsze gry nie będą działały na 7 albo będą działały anie tak dobrze jak na 10.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:46
@kozakfull: wiem tak samo bylo z moim xp ale jeszcze gta v chdzi na 7 wiec jst dobrze
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:28
iiiiiiiii bluescreen
Odpisz