Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2021, 11:33
Normalni i pojeby
Odpisz
7 marca 2020, 22:24
Co jak co ale wypukły pępek tak nie wygląda. To na obrazku to jakaś anomalia
Odpisz
19 maja 2019, 00:30
3
Odpisz
16 września 2017, 13:16
1
Odpisz
4 sierpnia 2017, 20:13
wypukły?
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:39
W takim razie mój tata nie jest człowiekiem.
Odpisz
6 lipca 2016, 19:08
@albatrosia: Faktycznie, to trochę podejrzane, że twój ojciec nie ma pępka
Odpisz
12 sierpnia 2015, 14:06
ja mam taki jak na zdjęciu po lewej stronie, ale pępek mojego brata przypomina mi zakończenie parówki
Odpisz
11 sierpnia 2015, 22:39
ja jestem jakiś inny bo mam pępek na zewnątrz i do środka
Odpisz
11 sierpnia 2015, 17:54
Mam ten po prawej. W dzieciństwie myślałam, że mam nieziemskie pochodzenie i dlatego mam dziwny pępek.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:07
Czyli mam dupę na brzuchu!
Nawiązanie do obrazka wyżej :P
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:36
ja mam inny niż te na obrazku
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:38
@PocketAces: Zrób zdjęcie i pokaż.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:39
@Kivera: nie chcę
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:46
@PocketAces: Zrób, proszę =)
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:47
@Kivera: nie bo dostanę bana
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:48
@PocketAces: Nie dostaniesz...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:48
@PocketAces: Najwyżej chyba usuną twoje zdjęcie.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:54
@Kivera: ale nie chcę
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:56
@PocketAces: Zawsze możesz jej wysłać na priv. Ale skoro nie chcesz...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:06
@Mijak: Dobra nie czepiajmy się jej, pewnie po prostu nie ma pępka!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:47
Po lewo - Kobieta lekkich obyczajów
Po prawo - Dziewica
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:49
@FreakZ: Jestem dziewicą i mam ten po lewej.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 14:52
@Kivera: Nie chodzi o pempek. On porównał wygląd pempków do wyglądu wagin.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:56
@FreakZ: A kobieta bez dziewictwa, ale nie lekkich obyczajów ?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 20:33
@Hartio: Też się zalicza
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:50
Obydwóch nienawidzę.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:47
1
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:37
Ja mam ten po prawej w takiej dziurze jak ten po lewej...
Odpisz