Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2018, 23:48
czo to GTA V?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:58
Czołg powietrzny
tududududu
Jest bardzo niebezpieczny
tudududu
Odpisz
1 listopada 2017, 17:50
@DeadExtreme: jak cię zobaczy tdududududud czołg powietrzny tudududdudu przyje*ie ci tududdududud czołg niebezpieczny tudududdudu
Odpisz
22 sierpnia 2015, 23:23
ze szczęścia nawet czapkę zmienił
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:46
Pytanko mam, jaka gra ukazana została na obrazku.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:53
@Adsai: Wydaje mi się, że chodzi i tą ostatnią akcje z World Of Tanks gdzie czołg latał screen na profilu fb gry.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 19:26
@Adsai: WarThunder
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:56
W filmie ,,Drużyna A'' (na podstawie starego ,dobrego serialu) też była taka sytuacja. Strzelali czołgiem na boki ,żeby trefić do jeziora i się nie zabić.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:55
Nie sir, tylko comrade.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 22:02
@MruczekV: To nie hamerykania/herbaciarnia, kapitalisto jeden, nie używaj tego języka burżui bo zadzwonię do Towarzyszą Stalina, a ten da jednorazowy pociąg na Sybir.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 22:09
@Fox__: Od kiedy amerykańscy żołnierze mówią do siebie per "towarzyszu"?
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 08:25
@MruczekV: Od nigdy, obrazek przedstawia ludzi ze Związku Radzieckiego. Z tego co wiem seria Bystrochodnyh Tanków pochodzi z ZSRR, tak samo to że towarzysz z telefonem ma typowo radziecki ubiór. Gdzie widzisz wzmiankę o hamerykańskich żołnierzach?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:23
@Fox__: W twoim pierwszym komentarzu.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 17:56
@MruczekV: Wskaż mi gdzie tak napisałem, bo albo jestem ślepy albo tak nie było.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:55
@Fox__: "To nie hamerykania/herbaciarnia..."
Odpisz
11 sierpnia 2015, 20:27
@MruczekV: To nie czytasz uważnie lub poprostu nie rozumiesz, że tu nie ma ani litery o tym jak hamerykańscy żołnierze mówią do siebie "towarzysze".
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:18
Betiuszka!
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:44
IVAN!!
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:45
@RussiaBall: smieszne xD
bo ja to widzialem raz taki komiks z kulkami z flagami i uwarzam ze byl on zabawny co jest dosc niespotykanym zjawiskiem w tym glupim internecie co tylko dzieci siedza i graja w gierki i jakies one direction ja nie wiem i komiks fajny byl i ogólnie to ja lubie takie ;)
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:47
Rasputin, stahp.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:48
@figaro19:
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:51
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:52
@RussiaBall:
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:53
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:54
@RussiaBall:
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:57
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:59
@RussiaBall: No faktycznie przеjеbane, ale spróbuję jeszcze z fotką Miecugowa.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:01
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:03
@RussiaBall:
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:04
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:51
w ogóle nie wiem moze niezauwazyliscie ale ta sekretna bron jest tak sekretna i silna ze dowutca komandir zmienil czapke ;p ;D
Odpisz