Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2015, 12:56
A dokładnie 10 minut.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:28
A co jeśli zaczęłam się wypróżniać 31 grudnia o 23:55 a skończyłam 5 min po północy 1 stycznia... to znaczy że... SRAŁAM 2 LATA!
A co jeśli zaczęłam się wypróżniać 31 grudnia 2000r. o 23:55 a skończyłam 5 min po północy 1 stycznia 2001... to znaczy że... SRAŁAM NA PRZEŁOMIE DWÓCH WIEKÓW!
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2015, 20:09
@WampirzycaMarcelina: Co tam, że wieków. Srałeś do następnego tysiąclecia!
Inna sprawa, że taką okazję na kiblu spędzić to trochę szkoda...
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2015, 20:33
@WampirzycaMarcelina: Bitch please! Ja srałem 31 grudnia 1999 roku o 23.57 a skończyłem cztery minuty później. SRAŁEM 2000 lat
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:21
@WampirzycaMarcelina: Zaczynasz srać 31 grudnia 1999r o 23:55 a kończysz 1 stycznia 2000r o 00:05 to oznacza że srałeś przez 2 mielenia ;P
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:34
@Lacoste: Rok 2000 to wciąż XX wiek, XXI zaczął się 01 stycznia 2001 roku.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:36
Rok 2000 to wciąż XX wiek, XXI zaczął się 01 stycznia 2001 roku.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:36
@WampirzycaMarcelina: A co jesli... bede srac o 23:59 31 grudnia 1999 roku, skoncze 5 po polnocy 1 stycznia 2000 roku, to znaczy ze srala 2000 lat???
a co jesli... bede srala o 23:59 31 grudnia, 1 rok przed nasza era, a skoncze o 00:05 1 stycznia 1 roku, to znaczy ze bd srala 2 ery?!
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:38
@Hatapon: Chodzi o milenium...Czyli tysiąclecie :P
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:57
@Lacoste: Sorry. Ale to nie zmienia faktu, że się pomyliłeś. ;^ )
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2015, 08:16
@Hatapon: tyle, że ja zawsze sram o 23:55 ( bez żartów, musze wpierdzilić o 22:30 drugi obiad ) więc i tak srałem 2000 lat. Tak btw ja na Google nazywam się Hata Pon
Odpisz
27 sierpnia 2015, 08:18
@Lacoste: wolałbym dwa schabowe, ale jak chcesz
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:28
Geniusz.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:20
Nie :P To znaczy że srałeś 10 minut podczas których minęły 2 dni :)
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:26
fack logick
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:15
This is not how it works you little shit.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:24
@shizofrenik:
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:20
Eee... no nie
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:08
Trzeba się cieszyć z małych rzeczy.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:18
Ten tytuł ;-;
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:08
@UkradliMiNick: Z dupy.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:52
o co chodzi ?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:02
O to co jest na obrazku.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:26
O ten tramwaj co nie chodzi.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 08:30
@kemi12: oooooooo
Odpisz
27 sierpnia 2015, 08:36
ppppppppppp
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:26
*srałeś na przełomie dwóch dni
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:50
Wat?
Odpisz