Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2020, 22:31

Raczej stany mają jak my a nie my jak oni

Avatar MajnkraftAlusiek

26 kwietnia 2019, 22:16

Crazy

Avatar psingwin

26 sierpnia 2015, 22:19

"Izrael nie może mieć ptaka."
Jebłem :D

Avatar SetAbominae

27 sierpnia 2015, 00:24

@psingwin: Żydzi to kastraci

Avatar JaNuSZeq

1 maja 2016, 14:31

@SetAbominae: #SpóźnionyKomentarz Nie kastraci, a mają kawałek skórki podcięty.

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2017, 21:43

@JaNuSZeq: #JakKubaBoguTakBógKubie

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 12:02

tam jeszcze coś małego polska mowi.....

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 21:45

Godło Polski to orzeł biały, żaden bielik... Bielik jest biało - brązowy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 13:47

no więc po pierwsze, nie zawsze przedstawiaja w herbach zwierzęta takimi, jakie są na prawdę, a zdjęcje idealnie białego orła to mam na kompie

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 13:50

Pokaż.

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2015, 12:42

Izrael cant into bird (lenny)

Avatar tiktak101

31 sierpnia 2015, 16:07

izrael ma menore (zydowski swiecznik)

Avatar Taktik19

27 sierpnia 2015, 08:15

Polska miała orła wcześniej niż pomyślano o nowych lądach (Ameryce)

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 22:26

Tak tylko że Polska za godło miała orła kiedy o USA jeszcze nawet nie myślano

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Variatino

27 sierpnia 2015, 00:24

słyszałem też że polska ma w godle Bielika a USA orła amerykańskiego (ewentualnie Przedniego)

Avatar Liechtensteinball

27 sierpnia 2015, 06:51

@Hatapon: Herb ziemi sandomierskiej czyż nie?

Avatar DMCJCD

26 sierpnia 2015, 20:57

"I h8 Francja"

Avatar polskistrzelec123_

26 sierpnia 2015, 20:07

Polska miała orła kilkaset lat przed USA

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 19:39

"Izrael nie może mieć ptaka".

Avatar
arbuziec

26 sierpnia 2015, 19:16

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Mijak

26 sierpnia 2015, 19:32

Obrzezany

Avatar qaz123

Edytowano - 26 sierpnia 2015, 19:13

Otwartą korona to chyba znak podległości.(CHYBA)

Avatar figaro19

14 sierpnia 2015, 22:20

Dlaczego "Izrael nie może mieć ptaka" skojarzyło mi się z obrzezaniem? ;-;

Avatar Tig53

14 sierpnia 2015, 22:24

@figaro19: Ponieważ Żydzi.

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 19:04

@figaro19: bo o to chodziło ?

Avatar Belau

15 sierpnia 2015, 10:36

Nie jest źle, ale z tego co wiem w Polandballu zabronione jest używanie gotowych grafik.

Avatar panther500

15 sierpnia 2015, 01:13

Ale Polacy nie mają bielika tylko tą odmianę orła jak to było.... ktoś przypomni ?
PS: jeśli nie skumałem i chodzi o to że bielik - biały to sory

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 19:04

@drzewiec: nie. I polacy i amerykanie mają normalnego bielika. Podgatunki nie różnią się zwykle aż tak. My mamy po prostu inne gatunki

Avatar Sebzer

Edytowano - 26 sierpnia 2015, 19:16

@panther500: Orlen ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Frustrujące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pilne

Przypałowo

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka