Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2019, 14:49
Bo legia to ch*je
a Lech mistrz polski
Odpisz
3 marca 2020, 16:49
@Desuv: nasza duma wielkopolski
Odpisz
2 września 2015, 11:52
tym większy żal z zawodników Lecha
Odpisz
12 sierpnia 2015, 21:19
bedooooooooooooooooo punktyy a ileee ich bęęęęędzie
BĘDZIE ICH 5
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:29
@matiExtreme: fajny kabaret xD
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:32
@nikttaki: wiem
Odpisz
27 sierpnia 2015, 00:01
@matiExtreme: Jak się simba spieszy to się hiena cieszy.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 14:00
@Cubek: a ten pumba to fajny gość ?
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:30
Możesz wymienić na czajnik
Odpisz
26 sierpnia 2015, 19:47
Oj tam. Nie ma się czym martwić. 20 punktów można wymienić na rower.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:04
Ja w jeden dzień w szkole dostałem więcej punktów niż lech przez 3 spotkania.
Odpisz