memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 sierpnia 2015, 13:32
Szczerze to nie lubię tej serii ;-;
Odpisz
17 czerwca 2012, 10:44
5/5 :D
12 czerwca 2012, 14:17
Nie lubię tej serii. Wolę cynaide & happiness
12 czerwca 2012, 15:15
CS to takie polskie Cyanide.
12 czerwca 2012, 16:33
@silient: Mimo to, wolę cynaide ;]
12 czerwca 2012, 15:09
idę poszukać go na facebuku
12 czerwca 2012, 14:47
żął
12 czerwca 2012, 11:45
już go lubie tak sami ***e to euro
12 czerwca 2012, 02:46
Przy aktualnym stanie rzeczy to nie byłaby zła rzecz. Tak, wku***ia mnie ten remis z Grecją, szczególnie po tak epicko pięknej pierwszej połowie. A na dodatek dzisiaj mecz z Rosją o wszystko.
12 czerwca 2012, 09:24
@BombowyAhmed: gdyby to był mecz na picie, to bomba by już nie miała znaczenia
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2015, 13:32
Szczerze to nie lubię tej serii ;-;
Odpisz
17 czerwca 2012, 10:44
5/5 :D
Odpisz
12 czerwca 2012, 14:17
Nie lubię tej serii. Wolę cynaide & happiness
Odpisz
12 czerwca 2012, 15:15
CS to takie polskie Cyanide.
Odpisz
12 czerwca 2012, 16:33
@silient: Mimo to, wolę cynaide ;]
Odpisz
12 czerwca 2012, 15:09
idę poszukać go na facebuku
Odpisz
12 czerwca 2012, 14:47
żął
Odpisz
12 czerwca 2012, 11:45
już go lubie tak sami ***e to euro
Odpisz
12 czerwca 2012, 02:46
Przy aktualnym stanie rzeczy to nie byłaby zła rzecz. Tak, wku***ia mnie ten remis z Grecją, szczególnie po tak epicko pięknej pierwszej połowie. A na dodatek dzisiaj mecz z Rosją o wszystko.
Odpisz
12 czerwca 2012, 09:24
@BombowyAhmed: gdyby to był mecz na picie, to bomba by już nie miała znaczenia
Odpisz