Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2015, 13:14
Odpisz
19 lutego 2021, 10:17
@Adsai: tak jestem z przyszłości. Ale typie, rozje*ales mnie XD
Odpisz
27 maja 2021, 14:13
@shortsleeve: witam
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:48
ja wole nie podnosić mojej kołdy po 21:00 ponieważ tam się pojawia bobma ekologiczna XD
Odpisz
13 września 2015, 13:58
@DragonJuzik125: Rozwałiweś mnie!
Odpisz
29 grudnia 2015, 20:26
@vanesska8: po tak długim czasie czytając mój kom sama się rozwalam XDD
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:37
bąk śmierdzi
Odpisz
17 sierpnia 2015, 21:44
@ALKATRAZ:
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:37
bąk śmierdzi
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:30
Aż mi się przypomniał mój obrazek z poczekalni :v http://www.obrazki.jeja.pl/161170,wkrotce.html
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:29
a ja nie
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:25
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:08
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:05
Ale że to jest na głównej?
Odpisz