Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2015, 13:35
sporo osób nie czyta składu
Odpisz
17 sierpnia 2015, 20:18
@ALKATRAZ: kim jesteś i co zrobiłeś z alkatrazem ?
Odpisz
25 lipca 2017, 17:43
@ALKATRAZ: Niestety, a często się można ciekawych rzeczy dowiedzieć.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 21:38
ORZECHY, orzechy wszędzie...
Odpisz
17 sierpnia 2015, 15:26
co jak co ale te pieprzone orzechy arachidowe są w większości produktów spożywczych...
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:12
A jak ktoś ma uczulenie na orzechy i tego nie przeczyta to jest konkretnie w dupie.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:16
@Adsai: Mam uczulenie na orzechy i to przeczytałem
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2015, 13:22
@elekt2o56: I co dalej jesteś konkretnie w dupie czy już trochę mniej.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:24
@Adsai: Ma też uczulenie na pomarańcze
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:27
@elekt2o56: Może jesteś jeszcze rudy co?
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:30
@Adsai: Nie to akurat nie
Odpisz
17 sierpnia 2015, 15:16
@elekt2o56: A uczulenie na karton?
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:04
Tu może chodzić o to że w fabryce produkują coś z orzechów.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:09
no i prawidłowo. Dokładnie o to chodzi :)
Odpisz
17 sierpnia 2015, 15:15
@Morcin95: Orzechy nie chodzą.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 14:17
Bo logika jest zbędna
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:52
Producenci już wszędzie to zamieszczają, żeby alergicy się nie czepiali.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:46
ja pieprze kto by pił sok pomarańczowy z orzechami?!
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:27
a ja lubię orzechy
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:24
Oni się tak ubezpieczają. Po prostu niema tego w składzie, a i tak piszą, że "może być" żeby ktoś ich do sądu nie podał, że dostał po tym uczulenie. ;D
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:13
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:12
Gdyby zrobić restaurację, która używa WYŁĄCZNIE produktów, w których nie ma nawet śladowych ilości orzeszków ziemnych... To by była jedna z najbardziej hipsterskich restauracji.
Odpisz