Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar abecedefg

22 czerwca 2020, 11:53

*długi i wyczerpujacy komentarz*

Avatar antonippp

26 czerwca 2020, 09:37

@abecedefg: no siema

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2021, 16:52

@abecedefg: No hej

Avatar OutrunBrush4263

19 czerwca 2023, 23:23

@abecedefg: *długa i wyczerpująca odpowiedź*

Avatar Racc00nGold

9 czerwca 2022, 11:17

A smerfolić to, i tak wstawię

Avatar orzech39

27 stycznia 2021, 17:37

No i co z tego?

Avatar Polska_z4smazka

29 sierpnia 2015, 19:49

To uczucie kiedy piszesz post dwa lata...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar szczerbatek12

30 marca 2019, 13:48

@SurMix: Odpisuje po 2 dniach.

Avatar antonippp

26 czerwca 2020, 09:37

@szczerbatek12: odpisuje po roku

Avatar Fatality14

Edytowano - 14 sierpnia 2015, 18:39

Dam jeden, bo nie wiem o co wam z tym chodzi. Jeżeli dana osoba nie wbija już po tych 2 latach to nie odpisze, ale to nie przeszkadza w tym żeby odpowiedzieć na komentarz pisany 2 lata temu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Freakok222

16 sierpnia 2015, 16:22

@WampirzycaMarcelina: jak kolekcjonujesz to masz w dół

Avatar flashpoolbanxso

20 kwietnia 2020, 14:58

@Freakok222: *odpisuje po pięciu latach*

Avatar MatkaBoskaSowiecka

18 marca 2020, 17:28

A ja się nie interesuję wiekiem komentarza. O ile jego autor nie usunął konta,to odpowiadanie ma sens

Avatar albatrosia

30 sierpnia 2015, 12:17

Mi tak czasem niektórzy odpowiadają.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar TheMJawesome

8 października 2018, 16:40

@Ilovefutbol: 3 miesiące =/= dużo

Avatar mozozaur

1 grudnia 2018, 16:24

@TheMJawesome: no tak było

Avatar Rewrew

14 sierpnia 2015, 18:25

Albo gdy zapomnisz się zalogować. ..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar matik711matik

25 września 2017, 01:07

@szczerbatek12: Czy ty wszędzie zostawiasz ten komentarz?

Avatar szczerbatek12

25 września 2017, 15:26

Avatar szczerbatek12

24 września 2017, 15:32

*Idealny człowiek w idealnym czasie. (Same komy sprzed dwóch lat) :D

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2017, 13:37

"Nieee za głęboko w to wszedłem. Nie ma sensu się wycofywać"

.-.

Avatar BahuzankaPL

15 marca 2017, 07:43

No i co że dwa lata temu? Lepiej późno niż wcale

Avatar Dexterek

30 sierpnia 2015, 00:59

Wuraathd, czy jak mu tam, przepraszam ale te Nordowskie nazwy nie wpadają mi do ucha

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

29 sierpnia 2015, 21:32

Kiedy piszesz baardzo długi komentarz, a mama wyłącza Wi-Fi. ;-;
To dla mnie największy ,,bul"

Avatar iger3

30 sierpnia 2015, 00:04

@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Ja już na to jestem przygotowany, ponieważ wiem co to za uczucie :D Zawsze jak piszę długi komentarz to go kopiuję na wszelki wypadek ;D

Avatar FireSpell

29 sierpnia 2015, 19:42

trolololololo trololololo lololo trololololo lololo lolo do domu

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2015, 17:23

A gdyby tak wszystko rzucić... i wyjechać w bieszczady?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Powodzenia

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka