Nie wiem, co to, ale pragnę tego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2015, 07:22
Próchnica, cukrzyca i nadwaga.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2015, 15:03
@Windows_10: no i chęć zjedzenia więcej, potem narzekanie na grube kości i geny
Odpisz
7 września 2018, 21:48
@Windows_10: no ale to naprawdę przez geny
Odpisz
8 września 2018, 14:03
@Slithey: grube geny
Odpisz
10 marca 2021, 22:09
@Windows_10: siema
Odpisz
7 września 2018, 07:38
to chyba updated smores
Odpisz
7 września 2018, 21:48
@wilsonXcuddyXhouse: hmm
Odpisz
1 września 2015, 16:30
A ja sobie mam fajnie
Jem za czterech a nic nie tyje
Odpisz
1 września 2015, 14:44
za słodkie ;-;
Odpisz
31 sierpnia 2015, 22:48
Ale kobiety i tak będą sobie wmawiać, że pójdzie w cycki..
Odpisz
1 września 2015, 00:19
@Yashiro: A faceci, że w bica ;_;
Odpisz
1 września 2015, 11:23
Albo w... ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
1 września 2015, 12:34
Twarz? (wiem o co chodzi :P)
Odpisz
1 września 2015, 11:49
Ja bym tego nie zjadł.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 22:28
Jak w tym są rodzynki, to możecie wziąć moją porcję. ;^;
Odpisz
1 września 2015, 10:47
z chęcią :D *zjada tą kaloryczną bombe z rodzynkami*
Odpisz
1 września 2015, 10:59
@LaPrincessA: ale to czekolada :D
Odpisz
1 września 2015, 09:00
za słodkie
Odpisz
1 września 2015, 07:34
To szwedzka skogenmacka.
Odpisz
1 września 2015, 07:34
O moj boze. Wez to ode mnie ;___;
Odpisz
Edytowano - 1 września 2015, 07:00
Mi to przypomina pieseła
Odpisz
1 września 2015, 01:24
To musi być doooobre. *^*
Odpisz
1 września 2015, 02:11
@Zwierzakowa: Prawda.
Odpisz
1 września 2015, 00:03
Mniam. Szarpałbym jak jechowy za klamkę
Odpisz
31 sierpnia 2015, 23:32
Dla was to jest cukrzyca a u mnie w szkole robiliśmy ciasteczka czkoladowo-czekoladowe z dodatkiem czekolady(kilka rodzajów) do tego pianki herbatniki i cukierki czekoladowe. Ale o dziwo były dobre 🍪.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 23:20
kalorie
Odpisz