Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar portugas123

6 września 2015, 19:58

Już kupiłem, w rzeczywistości jeszcze lepsze niż na zdjęciu <3

Avatar SirPomarancza

6 września 2015, 21:39

@portugas123: Clementine :D

Avatar portugas123

7 września 2015, 14:06

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2019, 17:29

@portugas123: daj zdjiecie

Avatar Slenderowiec2012

6 września 2015, 22:55

I teraz pozostaje jedno pytanie. Co takiego jest dołączane gratis?

Avatar
Konto usunięte

6 września 2015, 22:58

@Slenderowiec2012: Zapewne gwałt lufą od czołgu.

Avatar NathanDrake

6 września 2015, 22:11

Przypomina gw.panther.

Avatar kacpi_gamer

6 września 2015, 22:03

ktoś kupił?

Avatar Mirek01

6 września 2015, 21:58

Cena kup teraz jest najlepsza XD

Avatar world_ball

6 września 2015, 21:54

biere.

Avatar
Konto usunięte

6 września 2015, 20:34

kupuję! ;)

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 17 sierpnia 2015, 19:16

Lepsze niż grafika w grze na maksymalnych ustawieniach

Hejty wotowców jado w nieistniejących czołgach

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 6 września 2015, 19:02

*hejt*
ps. to ja ci dałem strzałkę w dół

Avatar Zohan666

6 września 2015, 19:43

Na dodatek w czołgach z paskiem życia!

Avatar
Captain_0bvious

6 września 2015, 20:25

@Zohan666: Które wybuchają od strzelania w gąsienice

Avatar Master40

6 września 2015, 20:08

Avatar J2319

6 września 2015, 19:42

Ale jaki realistyczny

Zupełnie jak HP i G.W. E100

Avatar Windows_8

6 września 2015, 19:40

Zazwyczaj jest tak, że takie bezsensowne aukcje ludzie dla "jaj" licytują na kilka tysięcy albo i więcej złotych, a i tak nie kupują.

Avatar Kacpi2005PL

6 września 2015, 19:26

shut ap and taeka my money

Avatar
Konto usunięte

6 września 2015, 19:22

Biere :D

Avatar KnurArnold

6 września 2015, 19:09

kupie to

Avatar dustin2001

6 września 2015, 19:06

O ku*wa! Muszę kupić.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka