Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CityOfAngel

15 września 2015, 21:39

Hmm, mam komiks o Spidermanie z prawie taką samą okładką.

Avatar Moon_Knight

3 września 2015, 17:02

Marvel nie zresetował historii tylko pi prostu prawie każda seria dostała numerek 1 i historia toczyła się dalej. Nazywa się to Marvel Now i rozpoczyna po Avengers vs X-Men.

Avatar ManewryTaktyczne

3 września 2015, 18:56

@Moon_Knight: Seria, której pierwszy tom ukazał się niedawno po polsku (26.08) "Wszystko umiera" rozpoczyna destrukcję całego multiwersum. Wszystkie równoległe światy, które były wyjaśnieniem różnych fabuł dla jednego bohatera ulegają zniszczeniu, a w ich miejscu pojawia się ostatni, nowy świat. To w nim będą działy się wszystkie kolejne zdarzenia i prowadzi to także do resetu historii bohaterów. Wielu bohaterów prawdopodobnie ożyje, a wielu innych prawdopodobnie w ogóle w nowym uniwersum nie powstanie, chociaż czytelnicy znają ich już ze starych komiksów. Zalążkiem tego było chyba Secret Wars.
No, a serie były resetowane wielokrotnie. Przez reset rozumiem także historię opowiedzianą od nowa, ale inaczej lub rozpoczętą od jakiegoś momentu, ale ze zmienionymi zdarzeniami w fabularnej przeszłości.

Avatar Moon_Knight

Edytowano - 3 września 2015, 20:20

@ManewryTaktyczne: Sorry, myślałem że masz na myśli Marvel Now :) Ale Secret Wars to technicznie też nie jest reboot, ponieważ historia toczy się dalej. Po prostu wybuchł wszechświat.

Avatar Omeg12

6 września 2015, 19:22

@Moon_Knight: W DC także czas się nie resetuje ot tak, po prostu dochodzi do masowej kolizji wszechświatów czy czegoś podobnego.

Avatar Axl_MMX

3 września 2015, 09:55

I pojawienie się kolejnej mrocznej ery w czasach komiksu - The New52...

Avatar TheBDQJP

2 września 2015, 23:57

No wiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Logiczne

I to się szanuje

Ten render jest niezwykły

Tylko ona zna prawdę

No co ty! Tak nie można!

Jednak wszystko ok

Wygląda legitnie

Badum tsss

Świeć panie nad jego duszą

Hymn nerdów-biedaków

Rzeczywistość bywa rozczarowująca

Nie ma za co!

Nie przesadzasz, Duży Dymie?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Komiksowe ciekawostki #4.
Znaczna większość zaprawionych czytelników komiksów nie poleca czytania ich dosłownie od samego początku. Historie przedstawiane w kilkudziesięcioletnich zeszytach, w duecie z dialogami tworzonymi także w czasach naszych dziadków, mogłyby zniechęcić do kontynuowania swojej przygody z komiksem. Na przestrzeni lat, zauważyli to także sami wydawcy, przez co większość serii była kilkukrotnie wznawiana, by dotrzeć ponownie do danej grupy wiekowej. Ostatecznym ruchem, w przypadku Marvela oraz DC było całkowite zresetowanie historii wszystkich, stworzonych do tej pory bohaterów.