Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CityOfAngel

15 września 2015, 21:39

Hmm, mam komiks o Spidermanie z prawie taką samą okładką.

Avatar Moon_Knight

3 września 2015, 17:02

Marvel nie zresetował historii tylko pi prostu prawie każda seria dostała numerek 1 i historia toczyła się dalej. Nazywa się to Marvel Now i rozpoczyna po Avengers vs X-Men.

Avatar ManewryTaktyczne

3 września 2015, 18:56

@Moon_Knight: Seria, której pierwszy tom ukazał się niedawno po polsku (26.08) "Wszystko umiera" rozpoczyna destrukcję całego multiwersum. Wszystkie równoległe światy, które były wyjaśnieniem różnych fabuł dla jednego bohatera ulegają zniszczeniu, a w ich miejscu pojawia się ostatni, nowy świat. To w nim będą działy się wszystkie kolejne zdarzenia i prowadzi to także do resetu historii bohaterów. Wielu bohaterów prawdopodobnie ożyje, a wielu innych prawdopodobnie w ogóle w nowym uniwersum nie powstanie, chociaż czytelnicy znają ich już ze starych komiksów. Zalążkiem tego było chyba Secret Wars.
No, a serie były resetowane wielokrotnie. Przez reset rozumiem także historię opowiedzianą od nowa, ale inaczej lub rozpoczętą od jakiegoś momentu, ale ze zmienionymi zdarzeniami w fabularnej przeszłości.

Avatar Moon_Knight

Edytowano - 3 września 2015, 20:20

@ManewryTaktyczne: Sorry, myślałem że masz na myśli Marvel Now :) Ale Secret Wars to technicznie też nie jest reboot, ponieważ historia toczy się dalej. Po prostu wybuchł wszechświat.

Avatar Omeg12

6 września 2015, 19:22

@Moon_Knight: W DC także czas się nie resetuje ot tak, po prostu dochodzi do masowej kolizji wszechświatów czy czegoś podobnego.

Avatar Axl_MMX

3 września 2015, 09:55

I pojawienie się kolejnej mrocznej ery w czasach komiksu - The New52...

Avatar TheBDQJP

2 września 2015, 23:57

No wiem

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tak było, nie zmyślam

Bywam dla siebie wyjątkowo wredny

Oni cię widzą. Lepiej uciekaj

Życie jest piękne

Tak tam jest

Na północ stąd, tylko trochę dalej

Ying i Yang

Idźcie narzekać gdzie indziej

Kto tak robił?

Wspieraj programistów!

Brałabym w ciemno

I tak codziennie o 6

Jednoczy nas X

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Komiksowe ciekawostki #4.
Znaczna większość zaprawionych czytelników komiksów nie poleca czytania ich dosłownie od samego początku. Historie przedstawiane w kilkudziesięcioletnich zeszytach, w duecie z dialogami tworzonymi także w czasach naszych dziadków, mogłyby zniechęcić do kontynuowania swojej przygody z komiksem. Na przestrzeni lat, zauważyli to także sami wydawcy, przez co większość serii była kilkukrotnie wznawiana, by dotrzeć ponownie do danej grupy wiekowej. Ostatecznym ruchem, w przypadku Marvela oraz DC było całkowite zresetowanie historii wszystkich, stworzonych do tej pory bohaterów.