Rozwiązanie problemu z Grecją
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2015, 12:16
Na szczęście wróciłem
Odpisz
22 kwietnia 2017, 16:05
@Grecja: ta, na księżyc
Odpisz
4 września 2015, 23:53
Aż mi smutno się zrobiło....
Odpisz
4 września 2015, 21:12
jeden uchodziec mówił, że woli już zginąć od kuli w Syrii niż z głodu w polsce
Odpisz
4 września 2015, 21:13
@ALKATRAZ: To niech zostaje u siebie i zdycha zamiast się żalić jak tutaj źle.
Odpisz
4 września 2015, 22:46
@Crobat: gupi ci syryjczycy
Odpisz
4 września 2015, 23:11
@ALKATRAZ: To pójdźmy na kompromis - zginie od kuli w Polsce. : )
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 21:32
Amerykanie odbierają pomysły z MLP FiM zbyt dosłownie :D
Odpisz
17 sierpnia 2015, 22:03
To logo...
Ale i tak 5/5 :)
Odpisz