Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2015, 21:08
liczy się jakość, nie ilość
Odpisz
4 września 2015, 21:50
@ALKATRAZ: ...powiedział Stalin i radziecka generalicja.
Odpisz
4 września 2015, 22:14
@Lumaq: No i chyba ktoś nie pojął sarkazmu...
Odpisz
4 września 2015, 22:32
@Lumaq: On nikomu nie odpowiada. Może bije rekord powiadomień?
Odpisz
29 sierpnia 2024, 16:32
@Lumaq: To nie jest sarkazm, acz odwróczenie. I tak, nie pojął.
Odpisz
6 marca 2017, 21:10
HEJ HEJ NIE JEST ŹLE TAMCI SĄ BEZBRONNI MAJĄ JAKĄŚ BROŃ? NIE! WYGRAŁEŚ! xd
Odpisz
20 września 2016, 19:42
Co to za zmutowany wielki wilk WTF!!!!!!!!
Odpisz
5 września 2015, 15:28
Zawsze wydaje sie, że trawa po drugiej stronie rzeki jest bardziej zielona.
Odpisz
5 września 2015, 04:48
Gdy ktoś gra dobrze to nie narzeka na zły team bo może np. zrobić "ace".
Odpisz
5 września 2015, 09:21
@xdamix: Prawda. Ale zrób ace w tf'e lub World In Conflict
Odpisz
5 września 2015, 00:17
Tak ludzie, dotarło do wszystkich, że gdy gracie online wasz team jest gówniany, nie musicie codziennie robić o tym obrazków
Odpisz
4 września 2015, 21:31
Zawsze takie gadanie, że "mój team jest gowniany". A nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że to może on grać słabo i osłabiać team.
Odpisz
4 września 2015, 22:07
@DeadExtreme: Najbardziej zabawny jest fakt, ze "pro" marudzący na team sam do niego należy- a co za tym idzie, sam nazywa siebie noobem :D
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 22:13
@smoczka: Ale trzeba przyznać, że czasem team jest słaby, a tyljo jeden czy dwóch graczy coś robi.
Gdzieś mam screen, gdzie drużyny po 6 osób. A w moim teamie 2 coś robią. A u przeciwnik 4.
Odpisz
4 września 2015, 23:58
@DeadExtreme: w planetside 2 często trafiam na kiepski team, czołgi jadą a medyk zamiast heavy albo max wskrzesić lub chociaż mnie (medyk) to inflitratora wskrzesza a potem próbuje go leczyć jak jest niewidzialny choć sam jestem nie najlepszy to dosyć dobry support ze mnie, moje ams wytrzymuje bardzo długo a wskrzeszam wielu w krótką chwilę choć moje k/d zazwyczaj to 0.5 to i tak punktowo góruję za asysty i support
Odpisz
4 września 2015, 22:12
Albo ta osoba gra tak słabo i to przez nią zawsze drużyna przegrywa.
Odpisz
4 września 2015, 21:05
Twoja drużyna przynajmniej ma spluwę...
Odpisz