Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co za przypadek
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2015, 12:26
a ja gram zeby zarobic na gry na wyprzedarzy
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:00
Pjona!
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:00
Jak bardzo "dochodowe" jest granie w CS GO? :p
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:03
@Bastil123: Mało dochodowe, ale wiadomo - ziarnko do ziarnka, a zbierze się na DLC do PD2 z wyprzedaży. P:
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:39
@amekninja555: Dzięki CS mam już 3 DLC :v
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:42
@Bastil123: Po 150 godzinach uzbierałem 1 euro.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:48
Ja 1 ojro zarobiłem na jednym USP-S z misji. :D
Odpisz
12 września 2015, 20:38
@amekninja555: jak wy zarabiacie na cs go? (głupie pytanie)
Odpisz
12 września 2015, 20:45
@amekninja555: mi dropnęło m4a1-s ikarus fell factory new i kupiłem sobie za to gta v
Odpisz
12 września 2015, 20:58
@PlynieRekin: fake ?
Odpisz
12 września 2015, 21:15
Lepiej pójść do pracy, ja wyprowadzając psy starym babciom z osiedla zarobiłem w dwie godziny więcej niż na cs:go przez dwa lata.
Odpisz
12 września 2015, 21:39
@FreakZ: Ja pół roku temu na jakiejś przecenie kupiłem 5 dlc 0,40 centów sztuka :D
Odpisz
12 września 2015, 21:49
@Windows_11: nie,zaproś mnie do znajomych na jeja to ci wysle link do mojego konta
Odpisz
12 września 2015, 22:41
@fil341: Dostaję skiny - robię kontrakty, żeby otrzymać lepsze skiny - jak skin będzie już ileś wart, to go sprzedaję.
Odpisz
13 września 2015, 00:11
@albert7168: Heh to samo tutaj
Opłacało się sprzedać to wszystko
Odpisz
Edytowano - 13 września 2015, 00:17
@fil341: "Sprzedajo" skrzynki i klucze do nich oraz skrzynki.
Odpisz
13 września 2015, 07:28
@Windows_11: Ale o co ci chodzi?!
Odpisz
13 września 2015, 08:01
@PlynieRekin: oki
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:07
@fil341: Otóż to, aktualnie jest kilka gier, które dadzą Ci przedmioty coś warte.
Wystarczy sprzedać te przedmioty (w csgo - skiny, skrzynki, graffiti)
Odpisz
10 maja 2018, 12:03
a ja właśnie przez to zaczęłem.
Odpisz
17 października 2017, 15:49
Myślę że gra miała dobry koncept, lecz niestety to ludzie są nie dobrani do tej prześwietnej produkcji
PS odpisz co o tym myślisz :P
PPS zapomniałbym o pudle na hejty -----> [______________________________________________]
Odpisz
26 sierpnia 2017, 12:19
Dlatego w to gó*no nigdy nie zacznę grać :)
Odpisz
4 lutego 2017, 14:53
voice_enable_0 i po kłopocie :3
Odpisz
13 września 2015, 19:50
I tak nie ma nic lepszego niż Gmod. Jeden ogarnięty serwer TTT i masz w co grać do końca życia.
Ps. Jak ktoś chce to mogę podać namiary na taki jeden świetny Polski serwer.
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:49
@VanQuisch: Czekam na sequel do GMod'a <3
Odpisz
14 stycznia 2016, 17:12
@kubakk12: Na ch*j ci sequel do gmoda?
Odpisz
21 stycznia 2016, 09:07
@VanQuisch: Np. Na nowym silniku. Aktualnie taki jest tworzony na silniku Source 2.
Sam twórca GMOD'a o tym powiedział.
Odpisz
21 stycznia 2016, 15:06
Tak. Lepszy silnik = więcej możliwości :)
Odpisz
13 listopada 2015, 18:12
ja też
Odpisz
13 września 2015, 22:50
dlatego tylko ze znajomymi gram
Odpisz
21 sierpnia 2015, 08:47
Ale zdajecie sobie sprawę że można wyłączyć czat głosowy w grze i blokować poszczególne osoby?
Odpisz
13 września 2015, 20:05
@TypowyPolak: voice_enable 0 ignoremsg i mozna grac :v
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:28
Zależy z kim się gra, ja raz trafiłem na taki fajny team że ze smutkiem się wyłączało grę :v
Odpisz
13 września 2015, 10:07
Dlatego ja gram głównie na serwerach :p
Odpisz
12 września 2015, 21:53
Zagraj w 1.6. Z nieznanych powodów poziom kultury w tamtej wersji gwałtownie wzrósł...
Odpisz
12 września 2015, 23:29
@Cactoo: Bo dzieci chcą grafikę i skiny. :v
Odpisz
12 września 2015, 22:32
Nie ma to jak grać na silverach 1 i to jeszcze nie na premadzie i narzekać na rusków. Miszczu.
Odpisz
12 września 2015, 22:26
Wzruszające.
Odpisz
12 września 2015, 20:21
jesteś facet czy panienka xD
Odpisz
12 września 2015, 22:06
@gulpin: ba dum tss, a pozatym autor nie umi inglisz bo jest opcja "mute" :P
Odpisz
12 września 2015, 22:05
W LoLu też tak jest, jednak są wyjątki
Odpisz