Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2015, 12:26

a ja gram zeby zarobic na gry na wyprzedarzy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Windows_11

13 września 2015, 08:01

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2020, 14:07

@fil341: Otóż to, aktualnie jest kilka gier, które dadzą Ci przedmioty coś warte.
Wystarczy sprzedać te przedmioty (w csgo - skiny, skrzynki, graffiti)

Avatar blacha3434

10 maja 2018, 12:03

a ja właśnie przez to zaczęłem.

Avatar masterbartek

17 października 2017, 15:49

Myślę że gra miała dobry koncept, lecz niestety to ludzie są nie dobrani do tej prześwietnej produkcji

PS odpisz co o tym myślisz :P
PPS zapomniałbym o pudle na hejty -----> [______________________________________________]

Avatar Filipsss

26 sierpnia 2017, 12:19

Dlatego w to gó*no nigdy nie zacznę grać :)

Avatar Nyanfetamina

4 lutego 2017, 14:53

voice_enable_0 i po kłopocie :3

Avatar VanQuisch

13 września 2015, 19:50

I tak nie ma nic lepszego niż Gmod. Jeden ogarnięty serwer TTT i masz w co grać do końca życia.
Ps. Jak ktoś chce to mogę podać namiary na taki jeden świetny Polski serwer.

Avatar kubakk12

10 stycznia 2016, 16:49

@VanQuisch: Czekam na sequel do GMod'a <3

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2016, 17:12

@kubakk12: Na ch*j ci sequel do gmoda?

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 09:07

@VanQuisch: Np. Na nowym silniku. Aktualnie taki jest tworzony na silniku Source 2.
Sam twórca GMOD'a o tym powiedział.

Avatar kubakk12

21 stycznia 2016, 15:06

Tak. Lepszy silnik = więcej możliwości :)

Avatar kronim

13 listopada 2015, 18:12

ja też

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

13 września 2015, 22:50

dlatego tylko ze znajomymi gram

Avatar TypowyPolak

21 sierpnia 2015, 08:47

Ale zdajecie sobie sprawę że można wyłączyć czat głosowy w grze i blokować poszczególne osoby?

Avatar devqq

13 września 2015, 20:05

@TypowyPolak: voice_enable 0 ignoremsg i mozna grac :v

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 12:28

Zależy z kim się gra, ja raz trafiłem na taki fajny team że ze smutkiem się wyłączało grę :v

Avatar GRRacz

13 września 2015, 10:07

Dlatego ja gram głównie na serwerach :p

Avatar Cactoo

12 września 2015, 21:53

Zagraj w 1.6. Z nieznanych powodów poziom kultury w tamtej wersji gwałtownie wzrósł...

Avatar Shibitsu

12 września 2015, 23:29

@Cactoo: Bo dzieci chcą grafikę i skiny. :v

Avatar Szybki111PL

12 września 2015, 22:32

Nie ma to jak grać na silverach 1 i to jeszcze nie na premadzie i narzekać na rusków. Miszczu.

Avatar MruczekV

12 września 2015, 22:26

Wzruszające.

Avatar gulpin

12 września 2015, 20:21

jesteś facet czy panienka xD

Avatar
Deszcz

12 września 2015, 22:06

@gulpin: ba dum tss, a pozatym autor nie umi inglisz bo jest opcja "mute" :P

Avatar Szeptol02

12 września 2015, 22:05

W LoLu też tak jest, jednak są wyjątki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar pomidor5041
Dodane przez: pomidor5041

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Co za przypadek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka